Депутаты

Покровська районна рада (избраны в 2020 году)

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Шишко Анатолій Васильович, Громадянин України, народився 10.07.1961 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Пенсіонер, місце проживання: м. Покровськ
Бєлих Роман Валерійович, Громадянин України, народився 14.04.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Ясинуватської районної ради", Директор, місце проживання: смт Желанне
Добряк Сергій Вікторович, Громадянин України, народився 29.04.1974 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Ясинуватська районнадержавна адміністрація, Заступник голови, місце проживання: смт Очеретине
Соболєвська Кристина Олексіївна, Громадянка України, народилася 11.06.1984 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Покровськ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Требушкіна Вікторія Миколаївна, Громадянка України, народилася 29.07.1979 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Мирноград
Шаповалова Валентина Володимирівна, Громадянка України, народилася 10.07.1976 р., освіта вища, безпартійна, Управління соціального захисту Покровської міської ради, Заступник начальника, місце проживання: м. Покровськ
Юрченко Йосип Іванович, Громадянин України, народився 24.01.1972 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м. Родинське
Жук Алевтина В’ячеславівна, Громадянка України, народилася 31.05.1966 р., освіта вища, безпартійна, Покровська міська рада, Керуючий справами виконкому міської ради, місце проживання: м. Мирноград
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
Сахарова Катерина Михайлівна, Громадянка України, народилася 01.08.1954 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Територіальний центр соціального обслуговування Покровського району Донецької області, Заступник директора, місце проживання: м. Покровськ
Новак Андрій Михайлович, Громадянин України, народився 30.07.1968 р., освіта вища, безпартійний, Харківське регіональне відділення ПАТ "Державна продовольча-Зернова корпорація України", Менеджер, місце проживання: м. Авдіївка
Євтушенко Любов Анатоліївна, Громадянка України, народилася 21.07.1955 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Ясинуватська районна рада, Голова Ясинуватської районної ради, місце проживання: м. Лиман
Якунін Іван Володимирович, Громадянин України, народився 07.03.1975 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Добропілля
Дорошкевич Тетяна Віталіївна, Громадянка України, народилася 17.08.1962 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Сітлівський будинок народних традицій, Директор, місце проживання: с. Світле
Антипенко Володимир Вікторович, Громадянин України, народився 12.06.1972 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Перспектива", Директор, місце проживання: м. Добропілля
Середа Юрій Іванович, Громадянин України, народився 24.05.1958 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Добропільська районна рада, Голова, місце проживання: с. Шахове
Древаль Петро Петрович, Громадянин України, народився 12.06.1953 р., освіта вища, безпартійний, Президія ФПУ вугільної промисловості, Голова, місце проживання: м. Добропілля
Сирота Лариса Геннадіївна, Громадянка України, народилася 20.02.1973 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Координаційний комітет самоорганізації населення м.Мирноград, Голова комітету мікрорайона "Молодіжний", місце проживання: м. Мирноград
Листопад Наталія Володимирівна, Громадянка України, народилася 17.12.1961 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Координаційний комітет органів самоорганізації населення м.Мирноград, Голова комітету мікрорайону "Західний", місце проживання: м. Мирноград
Абрамова Любов Олександрівна, Громадянка України, народилася 15.02.1967 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Координаційний комітет органів самоорганізації населення м.Мирноград, Квартальна міського комітету № 3 м/н "Новатор", місце проживання: м. Мирноград
Шехірєв Володимир Рафаілович, Громадянин України, народився 24.05.1973 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Мар’їнка
Дьоміна Ольга Вікторівна, Громадянка України, народилася 27.09.1983 р., освіта вища, безпартійна, Військова-цівільна адміністрація м. Мар’їнка та с. Побєда, Спеціаліст 1-ї категорії по роботі з дітьми та молоддю, місце проживання: м. Мар’їнка
Борковець Алла Олексіївна, Громадянка України, народилася 02.11.1958 р., освіта вища, безпартійна, Новогродівська загальноосвітня школа №9, Директор, місце проживання: м. Новогродівка
Шевченко Олександр Миколайович, Громадянин України, народився 06.04.1955 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: м. Селидове
Павленко Любов Василівна, Громадянка України, народилася 25.06.1969 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Селидівськаміська рада, Керуючий справами виконкому, місце проживання: м. Селидове
Гресь Олександр Васильович, Громадянин України, народився 27.06.1970 р., освіта вища, безпартійний, Срінебненська НВК, Вчитель, місце проживання: с. Запоріжжя
Матвійчук Інна Федорівна, Громадянка України, народилася 30.07.1985 р., освіта загальна середня, безпартійна, ШУ "Покровське", Різноробоча, місце проживання: с. Звірове
Мацько Ганна Олександрівна, Громадянка України, народилася 14.11.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Комунальний заклад культури "Покровський районний культурно- дозвіллєвий центр", Завідуюча, місце проживання: с. Маринівка
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
Сажко Сергій Миколайович, Громадянин України, народився 19.07.1969 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "ДТЕК "Східенерго", Радник генерального директора, місце проживання: с. Ганнівка
Костюк Михайло Семенович, Громадянин України, народився 24.11.1955 р., освіта вища, безпартійний, Покровська районна рада Донецької області, Голова, місце проживання: м. Покровськ
Селіваров Геннадій Борисович, Громадянин України, народився 01.03.1968 р., освіта вища, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", Фізична особа -підприємець, місце проживання: м. Білицьке
Бескоровайна Ірина Миколаївна, Громадянка України, народилася 06.09.1970 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює., місце проживання: с. Новоселидівка
Токарев Вячеслав Леонідович, Громадянин України, народився 22.07.1968 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець, місце проживання: м. Курахове
Кириченко Костянтин Васильович, Громадянин України, народився 06.08.1978 р., освіта вища, безпартійний, Приватна медична установа м. Покровськ Донецької області, Лікар, місце проживання: с. Гнатовка
Масло Надія Анатоліївна, Громадянка України, народилася 04.02.1958 р., освіта вища, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", Покровська районна рада Донецької області., Заступник голови, місце проживання: м. Покровськ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК"
Іваньо Наталія Вікторівна, Громадянка України, народилася 19.01.1971 р., освіта вища, безпартійна, Благодійний фонд "НАДІЯ", Директор, місце проживання: м. Покровськ
Волошин Олександр Миколайович, Громадянин України, народився 26.07.1980 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "АГРОФІРМА "АГРОТІС", Директор дирекції з безпеки, місце проживання: м. Покровськ
Колосов Володимир Павлович, Громадянин України, народився 19.10.1962 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "АГРОФІРМА "АГРОТІС", Заступник генерального директора, місце проживання: м. Покровськ
Кальченко Інна Володимирівна, Громадянка України, народилася 07.09.1967 р., освіта вища, безпартійна, Добропільська міська рада Донецької області, Начальник відділу освіти, місце проживання: м. Добропілля
Бражніков Євген Олегович, Громадянин України, народився 30.05.1983 р., освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Добропільської міської ради Донецької області, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, місце проживання: смт Новодонецьке, м. Добропілля
Косов Сергій Олександрович, Громадянин України, народився 19.06.1966 р., освіта вища, безпартійний, "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Покровської міської ради Донецької області, Лікар стоматолог - хірург щелепно - лицьового хірургічного відділення, місце проживання: м. Покровськ
Дроздова Римма Євгенівна, Громадянка України, народилася 28.04.1976 р., освіта вища, безпартійна, Мирноградська міська рада, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, місце проживання: м. Покровськ
Моісеєнко Сергій Валерійович, Громадянин України, народився 16.11.1981 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Покровськ
Розинець Валентина Миколаївна, Громадянка України, народилася 25.02.1962 р., освіта вища, безпартійна, Лисівська сільська рада Покровського району Донецької області, Секретар, місце проживання: с. Лисівка
Біленко Ольга Вікторівна, Громадянка України, народилася 01.12.1961 р., освіта вища, безпартійна, Гришинська сільська рада Покровського району Донецької області, Голова, місце проживання: с. Гришине
Блинов Анатолій Васильович, Громадянин України, народився 10.01.1950 р., освіта вища, безпартійний, "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Покровської міської ради Донецької області, Завідуючий офтальмологічним відділенням, місце проживання: м. Покровськ
Альохіна Тетяна Миколаївна, Громадянка України, народилася 20.10.1980 р., освіта вища, безпартійна, ПРАТ "Шахтоуправління "Покровське", Начальник відділу соціальних питань, місце проживання: м. Покровськ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Ляшок Ярослав Олександрович, Громадянин України, народився 11.01.1970 р., освіта вища, безпартійний, ДонНТУ, Ректор, місце проживання: м. Мирноград
Тихонова Лілія Тамазівна, Громадянка України, народилася 21.03.1969 р., освіта вища, безпартійна, Ганнівська селищна рада, Голова Ганнівської сільської ради, місце проживання: с. Ганнівка
Ключка Юрій В’ячеславович, Громадянин України, народився 17.03.1984 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "АДС", Директор, місце проживання: м. Мирноград
Новіков Сергій Васильович, Громадянин України, народився 17.12.1959 р., освіта вища, безпартійний, Відділ фізичної культури та спорту Селидівської міської ради, Начальник відділу, місце проживання: м. Українськ
Грицак Руслан Володимирович, Громадянин України, народився 02.11.1980 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Михайлівка
Аржавітіна Неля Вікторівна, Громадянка України, народилася 27.05.1968 р., освіта вища, безпартійна, Покровське обєднання управління Пенсійного фонду, Начальник управління, місце проживання: м. Покровськ
Черкашина Юлія Олександрівна, Громадянка України, народилася 13.02.1990 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Орбіта-Продакшн", Ведуча, місце проживання: м. Покровськ
Шутько Сергій Леонідович, Громадянин України, народився 25.06.1973 р., освіта вища, безпартійний, КНП "Покровський районний ЦПМСД", Заступник головного лікаря, місце проживання: м. Покровськ


Покровська ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова
Требушкін Руслан Валерійович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ", народився 27.11.1975 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ", Апарат Верховної Ради України, Народний депутат України IX скликання, місце проживання: м. Покровськ
Молодіжна партія України
Андрійченко Сергій Сергійович, народився 26.08.1980 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Покровськ
Попов Артур В’ячеславович, народився 09.01.1974 р., освіта загальна середня, член Молодіжної партії України, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Родинське
Солоха Сергій Юрійович, народився 03.07.1981 р., освіта середня спеціальна, член Молодіжної партії України, ТОВ "Покровський машзавод", комерційний директор, місце проживання: м. Родинське
Оріщенко Денис Сергійович, народився 21.06.1982 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, "Родинський професійний ліцей", ОДЮСШ з кікбоксингу, викладач з фізичної культури, тренер, місце проживання: м. Родинське
Добреля Олена Вікторівна, народилася 23.02.1979 р., освіта вища, безпартійна, КНП "Родинська міська лікарня", в.о. директора, місце проживання: м. Родинське
Саркісян Ніна Вікторівна, народилася 27.10.1944 р., освіта вища, безпартійна, КНП "Медичний центр з профілактики та лікування залежності м. Краматорськ" у м. Покровськ", завідувач структурного підрозділу, місце проживання: м. Покровськ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Требушкіна Вікторія Миколаївна, народилася 29.07.1979 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Покровськ
Костенніков Євген Іванович, народився 31.03.1956 р., освіта вища, безпартійний, Шахта Краснолиманська, голова незалежної профспілки, місце проживання: м. Покровськ
Остряніна Інеса Леонідівна, народилася 18.08.1970 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради, директор, місце проживання: м. Мирноград
Моденко Алла Юріївна, народилася 28.05.1974 р., освіта вища, безпартійна, Покровський координаційний комітет самоорганізації населення, начальник, місце проживання: м. Покровськ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
Зенов Роман Миколайович, народився 17.11.1971 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: м. Київ
Костриця Тетяна Степанівна, народилася 16.04.1964 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Навчально-виховний комплекс №1, директор, місце проживання: м. Мирноград
Новак Андрій Михайлович, народився 30.07.1968 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ПАТ "Державна продовольча-Зернова корпорація України", менеджер, місце проживання: м. Авдіївка
Коваленко Ольга Олександрівна, народилася 23.08.1984 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Родинська загальноосвітня школа №35, в.о. директора, місце проживання: м. Родинське, м. Покровськ
Яремко Артур Вікторович, народився 24.09.1994 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", тимчасово не працює, місце проживання: м. Київ
Артьомов Дмитро Юрійович, народився 31.12.1984 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Покровськ
Яковлева Ганна Миколаївна, народилася 18.10.1986 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа- підприємець, місце проживання: м. Авдіївка
Марченко Іван Сергійович, народився 03.10.1990 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Управління фонду соціального страхування України в Донецькій області, завідувач сектору, місце проживання: м. Слов’янськ
Баєвська Надія Миколаївна, народилася 02.06.1987 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "ТАССТРОЙ", юрист, місце проживання: м. Авдіївка
Погодін Михайло Олегович, народився 21.11.1997 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", тимчасово не працює, місце проживання: м. Київ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК"
Байсаров Леонід Володимирович, народився 19.06.1947 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПОРЯДОК", ПрАТ "Донецьксталь" – Металургійний завод", радник, місце проживання: м. Київ
Полюшко Наталія Степанівна, народилася 22.01.1974 р., освіта вища, безпартійна, Дошкільний навчальна заклад №55 "Дружний" ПРАТ "Шахтоуправління "Покровське", завідуюча, місце проживання: м. Покровськ
Іваньо Наталія Вікторівна, народилася 19.01.1971 р., освіта вища, безпартійна, Благодійний фонд "НАДІЯ", директор, місце проживання: м. Покровськ
Гаврильченко Галина Олександрівна, народилася 14.07.1952 р., освіта вища, безпартійна, Пенсіонерка, місце проживання: м. Покровськ
Біленко Ольга Вікторівна, народилася 01.12.1961 р., освіта вища, безпартійна, Гришинська сільська рада Покровського району Донецької області., голова, місце проживання: с. Гришине
Радченко Тетяна Миколаївна, народилася 22.10.1961 р., освіта вища, безпартійна, Покровський міський центр зайнятості Донецької області, директор, місце проживання: м. Покровськ
Тришкін Дмитро Володимирович, народився 18.12.1973 р., освіта вища, безпартійний, ПРАТ "Донецьксталь" - Металургійний завод", начальник юридичного управління, місце проживання: м. Покровськ
Скляр Олександр Іванович, народився 10.10.1961 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПРАТ "Шахтоуправління "Покровське", голова профспілки, місце проживання: м. Покровськ
Федоров Анатолій Іванович, народився 25.10.1955 р., освіта вища, безпартійний, ПРАТ "Шахтоуправління "Покровське", начальник адміністративно-господарчого управління, місце проживання: м. Покровськ
Красний Геннадій Васильович, народився 21.07.1972 р., освіта вища, безпартійний, ПРАТ "Шахтоуправління "Покровське", інженер з пожежної безпеки у відділі охорони праці, місце проживання: м. Покровськ
Гуріненко Юлія Геннадіївна, народилася 05.03.1982 р., освіта вища, безпартійна, Благодійний фонд "Надія", начальник відділу ВЗЗС, місце проживання: м. Покровськ
Блинов Анатолій Васильович, народився 10.01.1950 р., освіта вища, безпартійний, "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Покровської міської ради Донецької області, завідуючий офтальмологічним відділенням, місце проживання: м. Покровськ
Косов Сергій Олександрович, народився 19.06.1966 р., освіта вища, безпартійний, "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Покровської міської ради Донецької області, лікар стоматолог - хірург щелепно - лицьового хірургічного відділення, місце проживання: м. Покровськ
Альохіна Тетяна Миколаївна, народилася 20.10.1980 р., освіта вища, безпартійна, ПРАТ "Шахтоуправління "Покровське", начальник відділу соціальних питань, місце проживання: м. Покровськ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Хотнянський Ярослав Сергійович, народився 11.12.1979 р., освіта вища, безпартійний, Покровська міська рада Донецької області, Заступник міського голови, місце проживання: м. Покровськ
Мілютін Костянтин Сергійович, народився 09.11.1980 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Проектний інститут міської інфраструктури, житлових та промислових будівель", Директор, місце проживання: м. Донецьк
Шабельник Микола Миколайович, народився 05.03.1977 р., освіта вища, безпартійний, Покровська міська рада Донецької області, Начальник відділу з питань безпеки та протидії корупції, місце проживання: м. Покровськ
Харчевна Олена Володимирівна, народилася 19.04.1977 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Гнатівка


Мирноградська ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова
Брикалов Олександр Леонідович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК", народився 18.02.1974 р., освіта вища, безпартійний, Мирноградська міська рада, Мирноградський міський голова, місце проживання: м. Мирноград
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Требушкін Олексій Валерійович, народився 09.08.1979 р., освіта загальна середня, безпартійний, Покровська міська рада, Виконуючий обов’язки секретаря міської ради, місце проживання: м. Мирноград
Жук Алевтина В’ячеславівна, народилася 31.05.1966 р., освіта вища, безпартійна, Покровська міська рада, Керуючий справами виконкому міської ради, місце проживання: м. Мирноград
Чорний Анатолій Сергійович, народився 01.06.1984 р., освіта вища, безпартійний, Десятий воєнізований гірничий рятувальний загін, Помічник командира загону, місце проживання: м. Мирноград
Пишньова Наталія Віталіївна, народилася 10.08.1985 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Мирноград
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
Ревва Лариса Миколаївна, народилася 08.07.1963 р., освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Мирноградської міської ради, Керуюча справами Виконавчого комітету, місце проживання: м. Мирноград
Оніпко Анна Юріївна, народилася 08.10.1987 р., освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Мирноградської міської ради, Начальник центру надання адміністративних послуг, місце проживання: с. Рівне
Павлов Сергій Іванович, народився 08.04.1966 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Незалежна профспілка гірників України, Голова профспілкової організації шахти "1/3 Новогродівська" ГП "Селидіввугілля", місце проживання: м. Мирноград
Хохлова Роксана Ігорівна, народилася 22.04.1972 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", КНП "Мирноградська центральна міська лікарня" Мирноградської міської ради, Директор, місце проживання: м. Мирноград
Вострикова Світлана Олександрівна, народилася 26.01.1980 р., освіта вища, безпартійна, Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради, Начальник управління, місце проживання: м. Мирноград
Бігдан Володимир Миколайович, народився 21.01.1964 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Відокремлений підрозділ "Шахта "Капітальна" ДП "Мирноградвугілля", Заступник директора з господарських та соціальних питань, місце проживання: м. Мирноград
Сирота В’ячеслав Анатолійович, народився 16.02.1968 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Координаційний комітет самоорганізації населення м. Мирно град Донецької області, Голова координаційного комітету, місце проживання: м. Мирноград
Прокопова Тамара Федорівна, народилася 28.06.1952 р., освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Мирноградської міської ради, Радник Мирноградського міського голови, місце проживання: м. Мирноград
Дегтярьов Роман Володимирович, народився 23.01.1987 р., освіта вища, безпартійний, Мирноградська міська рада, Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради, місце проживання: м. Мирноград
Моргунова Ілона Леонідівна, народилася 01.07.1975 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Дошкільний навчальний заклад "Іскринка", Завідуюча ДНЗ, місце проживання: м. Мирноград
Пономаренко Олександр Геннадійович, народився 25.11.1973 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Мирноградська міська рада, Секретар Мирноградської міської ради, місце проживання: м. Мирноград
Зябрев Олександр Анатолійович, народився 19.03.1967 р., освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Мирноградської міської ради, Заступник міського голови з питань діяльності Виконавчих органів ради, місце проживання: м. Мирноград
Трясунова Олена Анатоліївна, народилася 17.04.1971 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа - підприємець, місце проживання: с. Залізне, Бахмутський р-н
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
Чао-Де Тетяна Євгенівна, народилася 05.09.1970 р., освіта вища, безпартійна, Дошкільний навчальний заклад №9 "Ромашка" Мирноградської міської ради, Завідувач, місце проживання: м. Мирноград
Бузівська Марина Володимирівна, народилася 08.01.1963 р., освіта вища, безпартійна, Палац культури Україна відділу культури Мирноградської міської ради, Директор, місце проживання: м. Мирноград
Матвєюк Ігор Васильович, народився 25.07.1966 р., освіта вища, безпартійний, Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги", Головний лікар, місце проживання: м. Мирноград
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК"
Брикалов Олександр Леонідович, народився 18.02.1974 р., освіта вища, безпартійний, Мирноград ська міська рада, Мирноград ский міський голова, місце проживання: м. Мирноград
Головко Олександр Вікторович, народився 28.07.1983 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Вуглепромтранс", Головний інженер, місце проживання: м. Мирноград
Ключка Вячеслав Леонідович, народився 04.12.1961 р., освіта вища, безпартійний, ПП "Промснаб", Директор, місце проживання: м. Мирноград
Холодова Оксана Леонідівна, народилася 25.07.1972 р., освіта вища, безпартійна, Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області, Заступник начальника, місце проживання: м. Мирноград
Ситник Тетяна Анатоліївна, народилася 14.06.1968 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Вуглепромтранс", Помічник директора з корпоративної культури та зв’язків з громадськістю, місце проживання: м. Мирноград
Карпенко Ілона Степанівна, народилася 15.12.1968 р., освіта вища, безпартійна, Центр гармонійного розвитку дітей та підлітків "Бригантина" ВП "Шахта "Капітальна" ДП "Мирноградвугілля", Інструктор-методист, місце проживання: м. Мирноград
Бітюк Ольга Іванівна, народилася 14.08.1963 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство "Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги", Лікар загальної практики – сімейний лікар, місце проживання: м. Мирноград
Сущенко Ірина Володимирівна, народилася 06.11.1973 р., освіта вища, безпартійна, Фінансове управління Мирноградської міської ради, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління, місце проживання: с. Новосергіївка
Вишневська Катерина Володимирівна, народилася 13.12.1981 р., освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство "Інфекційна лікарня м. Мирноград", Директор, місце проживання: м. Мирноград
Дроздова Римма Євгенівна, народилася 28.04.1976 р., освіта вища, безпартійна, Мирноградська міська рада, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, місце проживання: м. Покровськ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Завгородня Марина Сергіївна, народилася 02.01.1976 р., освіта вища, безпартійна, Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Мирноградської міської ради Донецької області, Директор, місце проживання: м. Мирноград
Конько Людмила Ігорівна, народилася 10.09.1976 р., освіта вища, безпартійна, Управління комунальної власності Мирноградської міської ради, Начальник, місце проживання: м. Покровськ
Забєля Максим Сергійович, народився 28.04.1985 р., освіта вища, безпартійний, ПП "Мирноградська міська газета "Родной город", Головний редактор, директор, місце проживання: м. Мирноград
Третяк Наталія Олександрівна, народилася 27.12.1976 р., освіта вища, безпартійна, КП "Служба єдиного замовника", Директор, місце проживання: м. Мирноград


Добропольская ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова громады:
Аксьонов Андрій Анатолійович, 02.02.1971 г.р., ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК", освіта вища, безпартійний, Добропільська міська рада, міський голова, місце проживання: смт Новодонецьке
Депутаты:
Політична Партія "ГОЛОС"
Вальт Віталій Олександрович, народився 21.12.1984 р., освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Добропілля
Гетьман Ольга Володимирівна, народилася 11.07.1954 р., освіта вища, безпартійна, Добропільський навчально - виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів - дошкільний навчальний заклад" Добропільської міської ради Донецької області, вчитель, місце проживання: м. Добропілля
Пустовойтова Тетяна Вікторівна, народилася 30.10.1978 р., освіта вища, безпартійна, Громадська Організація Захисту Тварин "ЗОО Сіті", керівник, місце проживання: м. Добропілля
Політична партія "НАШ КРАЙ"
Галицький Олексій Анатолійович, народився 24.04.1979 р., освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Добропільська міська рада, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, місце проживання: смт Новодонецьке, м. Добропілля
Моргун Олександр Миколайович, народився 10.10.1971 р., освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Білозерське
Линник Наталя Василівна, народилася 14.02.1981 р., освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Гімназія ЗОШ №1, заступник директора з виховної роботи, місце проживання: м. Добропілля
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
Кормільцев Олексій Володимирович, народився 28.11.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Виконавчий комітет Добропільської міської ради, перший заступник міського голови, місце проживання: м. Добропілля
Антипенко Володимир Вікторович, народився 12.06.1972 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Перспектива", директор, місце проживання: м. Добропілля
Аксьонов Володимир Валерійович, народився 06.06.1975 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "ДТЕК Добропіллявугілля", головний фахівець спец. апарата при керівництві, місце проживання: м. Добропілля
Якунін Іван Володимирович, народився 07.03.1975 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Добропілля
Орлова Валентина Миколаївна, народилася 16.12.1954 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ОСББ "Лідер", голова, місце проживання: м. Добропілля
Купцова Валентина Геннадіївна, народилася 15.06.1967 р., освіта вища, безпартійна, Управління соціального захисту населення Добропільської РДА, начальник, місце проживання: м. Добропілля
Лінкін Олексій Миколайович, народився 03.09.1977 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фермерське Господарство "ВЕСНА", голова, місце проживання: смт Святогорівка
Павленко Сергій Вікторович, народився 06.12.1975 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", КНП Добропільська лікарня "інтенсивного лікування", завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням, місце проживання: м. Добропілля
Дорошкевич Тетяна Віталіївна, народилася 17.08.1962 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Світлівський будинок народних традицій, директор, місце проживання: с-ще Світле
Чирва Віктор Володимирович, народився 28.08.1960 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ ДТЕК "Добропіллявугілля" ШУ Добропільське, гірничий диспетчер, місце проживання: м. Білицьке
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
Хорошавін Андрій Сергійович, народився 28.03.1978 р., освіта вища, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", ТОВ "ДТЕК Добропіллявугілля" ВСП "ШУ Добропільське, менеджер, місце проживання: м. Добропілля
Ставицька Ліна Семенівна, народилася 07.10.1967 р., освіта вища, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", ТОВ "ДТЕК Добропіллявугілля" ВСП "ШУ Добропільське, керівник департаменту з управління персоналом, місце проживання: м. Добропілля
Плєтньов Володимир Анатолійович, народився 15.03.1950 р., освіта вища, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", Добропільська міська рада, секретар Добропільської міської ради, місце проживання: м. Добропілля
Березницький Зігмунд Збігневич, народився 30.06.1975 р., освіта загальна середня, безпартійний, Шахта "Добропільська, голова провсоюзної спілки гірників, місце проживання: м. Добропілля
Селіваров Геннадій Борисович, народився 01.03.1968 р., освіта вища, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Добропілля
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК"
Аксьонов Андрій Анатолійович, народився 02.02.1971 р., освіта вища, безпартійний, Добропільська міська рада, міський голова, місце проживання: смт Новодонецьке
Мелешко Людмила Вікторівна, народилася 31.05.1973 р., освіта вища, безпартійна, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 -дошкільний навчальний заклад" Добропільської міської ради Донецької області, директор, місце проживання: м. Добропілля
Бражніков Євген Олегович, народився 30.05.1983 р., освіта вища, безпартійний, Добропільська міська рада, заступник міського голови, місце проживання: смт Новодонецьке
Ширина Ірина Володимирівна, народилася 13.01.1967 р., освіта вища, безпартійна, Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, начальник, місце проживання: м. Добропілля
Кальченко Інна Володимирівна, народилася 07.09.1967 р., освіта вища, безпартійна, відділ освіти Добропільської міської ради, начальник, місце проживання: м. Добропілля
Єрьоменко Людмила Валентинівна, народилася 14.09.1963 р., освіта вища, безпартійна, Фізична осба підприємець, місце проживання: м. Добропілля
Авраменко Тетяна Анатоліївна, народилася 30.06.1976 р., освіта вища, безпартійна, Святогорівська селищна рада, секретар селищної ради, місце проживання: смт Святогорівка
Романенко Микола Миколайович, народився 25.08.1973 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа- підприємець, місце проживання: м. Білицьке
Заварзін Олександр Тихонович, народився 05.01.1961 р., освіта вища, безпартійний, виконавчий комітет Білицької міської ради, міський голова, місце проживання: м. Білицьке
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Судак Надія Григорівна, народилася 16.11.1974 р., освіта вища, безпартійна, ПАТ "ДТЕК Добропільська ЦЗФ", генеральний директор, місце проживання: м. Білицьке
Мар’янський Олександр Сергійович, народився 02.05.1978 р., освіта вища, безпартійний, КП "Добропільський міський транспорт", директор, місце проживання: м. Добропілля
Шевченко Віталій Олександрович, народився 20.05.1980 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО", радник департаменту з регіональної політики, місце проживання: м. Добропілля
Дячишена Оксана Валеріївна, народилася 11.11.1974 р., освіта вища, безпартійна, фізична особа- підприємець, місце проживання: м. Білицьке


Кураховская ОТГ (избраны в 2020 г.)
Голова громады:
Падун Роман Олексійович, 27.01.1974 г.н., Самовисування, освіта вища, безпартійний, Курахівська міська рада, Міський голова, місце проживання: м. Курахове
Депутаты:
Політична партія "НАШ КРАЙ"
Пужайло Наталя Євгенівна, народилася 16.04.1962 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська міська рада, секретар ради, місце проживання: м. Курахове
Парінцева Інна Володимирівна, народилася 18.11.1966 р., освіта вища, безпартійна, Курахівський ліцей "Престиж", заступник директора з навчальної роботи, місце проживання: м. Курахове
Камінська Ольга Миколаївна, народилася 30.10.1976 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ ЕРА ПРЕМІУМ, директор, місце проживання: м. Курахове
Іванов Вячеслав Георгійович, народився 27.09.1967 р., освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Магістраль", директор, місце проживання: м. Курахове
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
Мороз Володимир Вікторович, народився 24.10.1967 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Верховна Рада України, Народний депутат України 9 скликання, місце проживання: м. Курахове
Нікіфоров Олександр Іванович, народився 01.05.1966 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", центр культури та дозвілля с. Сонцівка, художній керівник, місце проживання: с. Сонцівка
Птиця Тетяна Миколаївна, народилася 21.02.1977 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Гірницька ОШ 18, практичний психолог, місце проживання: м. Гірник
Гричук Олександр Вікторович, народився 04.06.1984 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ агрофірма "Світанок", заступник генерального директора, місце проживання: с. Новоселидівка
Фатьянов Сергій Володимирович, народився 01.09.1990 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", фізична особа – підприємець, місце проживання: с-ще Курахівка
Федосєєнко Тетяна Вікторівна, народилася 11.09.1979 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Курахове
Федосова Марина Олександрівна, народилася 12.10.1969 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", фізична особа-підприємемець, місце проживання: смт Курахівка
Авдєєв Олег Леонідович, народився 24.04.1973 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Державне підприємство Великоанадольське лісове господарство, Державний міжрайонний мисливствознавець, місце проживання: м. Курахове
Литвиненко Наталя Вікторівна, народилася 08.06.1977 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", адвокат, місце проживання: м. Курахове
Сідаш Єлизавета Олександрівна, народилася 15.11.1994 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", фізична особа - підприємець, місце проживання: с. Дачне
Расщупкін Андрій Володимирович, народився 01.03.1976 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Курахове
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
Сажко Сергій Миколайович, народився 19.07.1969 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ ДТЕК "Східенерго", радник генерального директора, місце проживання: с. Ганнівка
Бондарь Іван Сергійович, народився 18.08.1989 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Центральна збагачувальна фабрика "Курахівська", головний енергетик, місце проживання: с. Новоселидівка
Журман Павло Миколайович, народився 13.08.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Гірник
Токарев Вячеслав Леонідович, народився 22.07.1968 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Курахове
Гарагашко Дмитро Анатолійович, народився 04.06.1973 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Курахівська ТЕС, начальник цеху, місце проживання: м. Курахове
Харанфіль Юрій Григорович, народився 05.08.1953 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Курахове
Климович Юрій Іванович, народився 06.08.1980 р., освіта вища, безпартійний, АТ ДТЕК "Донецькі електромережі" Мар’їнський РЕМ, заступник начальника, місце проживання: с. Воскресенка, Великоновосілківського р-на
Цибарняк Олена Геннадіївна, народилася 28.08.1976 р., освіта вища, безпартійна, ДТЕК Курахівська ТЕС, головний фахівець, місце проживання: м. Курахове
Юр’єв Сергій Олексійович, народився 23.09.1968 р., освіта вища, безпартійний, ломунальний заклад "Спортивний комплекс "Олімпійський", директор, місце проживання: м. Курахове
Сазонов Едуард Анатолійович, народився 01.10.1973 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Курахове
Романець Роман Миколайович, народився 13.03.1984 р., освіта вища, безпартійний, комунальне підприємство "Спорт для всіх", тренер-викладач, місце проживання: м. Курахове
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК"
Боричевський Анатолій Михайлович, народився 26.11.1970 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС, директор, місце проживання: м. Дніпро
Криштопа Інна Миколаївна, народилася 30.12.1970 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ Центальна збагачувальна фабрика "Курахівська", заступник директора з виробництва, місце проживання: м. Гірник
Євтюгін Євген Валентинович, народився 18.03.1974 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, начальник автотранспортної служби, місце проживання: м. Курахове
Чабан Максим Ігорович, народився 25.11.1971 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, головний інженер, місце проживання: м. Курахове
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Воробєй Андрій Олексійович, народився 29.11.1978 р., освіта вища, безпартійний, телеканал "Футбол 1-2", експерт на телебаченні, місце проживання: м. Київ
Авраменко Едуард Олександрович, народився 09.10.1969 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Курахівська ТЕС, менеджер по взаємодії з місцевими органами влади, місце проживання: м. Курахове
Медведєва Лілія Олександрівна, народилася 14.03.1991 р., освіта вища, безпартійна, ДТЕК Курахівська ТЕС, фахівець з корпоративної культури, місце проживання: м. Курахове
Шевченко Тетяна Миколаївна, народилася 01.11.1976 р., освіта вища, безпартійна, Дніпровський державний технікум енергетичне та інформаційних технологій, викладач комп’ютерних дисциплин, місце проживання: м. Курахове


Селидівська ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова громади
Нешин Віталій Вікторович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народився 18.08.1966 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", КПНЗ ДЮСШ м. Мирноград, Тренер - викладач, місце проживання: м.Українськ
Депутати
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"
Суков Руслан Михайлович, народився 18.05.1988 р., освіта вища, безпартійний, ФОП Суков Р.М., підприємець, місце проживання: м. Покровськ
Новицька Олеся Владиславівна, народилася 05.06.1985 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Компанія Тренто", директор, місце проживання: м. Селидове
Суков Артур Михайлович, народився 17.09.1983 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Покровськ
Суков Арсен Михайлович, народився 10.01.1990 р., освіта вища, безпартійний, ПРАТ АПК-Інвест, Начальник зміни, місце проживання: м. Покровськ
Мандич Леонід Васильович, народився 25.12.1952 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Селидове
Іскандарян Маргарита Арміковна, народилася 17.11.1966 р., освіта загальна середня, безпартійна, ОСББ м.Українськ, Голова правління, місце проживання: м. Українськ
Політична партія "НАШ КРАЙ"
Старик Ігор Олексанрович, народився 25.05.1982 р., освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ТОВ "ЦЗФ "Курахівська", Служба головного інженера Головний спеціаліст, місце проживання: м. Селидове
Задума Олександр Юрійович, народився 25.04.1981 р., освіта вища, безпартійний, Державне підприємство "Селидіввугілля", Керівник технічної дирекції, місце проживання: м. Селидове
Вавілкіна Юлія Миколаївна, народилася 31.05.1984 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Українськ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
Косенок Олександр Михайлович, народився 01.05.1962 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", фізична особа- підприємець, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Гірник
Шевченко Олександр Миколайович, народився 06.04.1955 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, місце проживання: м. Селидове
Каразамфір Сергій Степанович, народився 22.06.1962 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Джерело", директор, місце проживання: м. Селидове
Шостак Ігор Степанович, народився 17.03.1968 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, місце проживання: с. Максимільянівка
Шимко Анна Олексіївна, народилася 20.02.1992 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради", лікар-педіатр, місце проживання: м. Селидове
Шостак Олександр Євгенійович, народився 19.10.1972 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Комунальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа м.Селидово", директор, місце проживання: м. Селидове
Павленко Любов Василівна, народилася 25.06.1969 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Виконавчий комітет Селидівської міської ради, керуючий справами виконкому, місце проживання: м. Селидове
Міненко Дмитро Володимирович, народився 28.04.1971 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", цеху №20 м.Селидове, ПАТ "Укртелеком", начальник, місце проживання: м. Селидове
Фомін Мирослав Миколайович, народився 03.01.1964 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, місце проживання: м. Селидове
Пєхов Сергій Васильович, народився 11.03.1986 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ш. "Україна" ДП "Селидіввугілля", прохідник, місце проживання: м. Українськ
Демідова Лідія Миколаївна, народилася 30.06.1959 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ПАТ "ЦЗФ Україна", завідуючий архівом, місце проживання: м. Українськ
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
Рубцов Юрій Володимирович, народився 16.01.1978 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Селидове
Хітова Олена Іванівна, народилася 04.08.1960 р., освіта вища, безпартійна, ЗДО "Чайка", Вихователь, місце проживання: м. Селидове
Муратов Павло Станіславович, народився 21.03.1978 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, шахта "Україна", Ел.слюсар, місце проживання: м. Украінськ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Осипов Леонід Михайлович, народився 24.04.1986 р., освіта вища, безпартійний, Селидівський гірничий технікум, заступник директора, місце проживання: м. Селидове
Мухаметвалієва Тетяна Сергіївна, народилася 22.03.1984 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ТОВ "Форвард", інспектор, місце проживання: м. Родинське
Авдієнко Руслан Олександрович, народився 02.02.1990 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФОП Авдієнко Р.О., підприємець, місце проживання: смт Цукурине


Новогродовская ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова
Шевченко Олександр Миколайович, Самовисування, , народився 18.07.1975 р., освіта вища, безпартійний, ДП "Селидіввугілля", Заступник генерального директора із загальних питань взаємодії з органами місцевого самоврядування, ЗМІ та громадськими організаціями, місце проживання: м.Новогродівка
Депутаты
Політична партія «Наш край»
Онанко Дмитро Сергійович, 1987, Вища, позапартійний, Гірничій майстер, ВП «Шахта «1-3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля», м.Новогродівка
Джигірєй Світлана Сергіївна, 1980, Середня-спеціальна, позапартійна, , Тимчасово не працює, м.Новогродівка
Політична партія «Голос»
Присяжний Василь Іванович, 1958, Професійно-технічна, позапартійний, , пенсіонер, м.Новогродівка
Терещенко Ігор Миколайович, 1971, Професійно-технічна, позапартійний, Водій, 10 Воєнізований гірничорятувальний загін, с.Камишовка
Політична партія «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»
Ольховик Інна Григоріївна, 1972, Вища, позапартійна, провідний фахівець відділу організації праці та заробітної плати, ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», м.Новогродівка
Балінов Олександр Олександрович, 1962, Вища, позапартійний, , фізична особа - підприємець, м.Новогродівка
Політична партія «Опозиційний блок»
Левченко Григорій Степанович, 1965, Вища, позапартійний, Майстер, КП «Комунтех», м.Новогродівка
Ляшенко Едуард Олексійович, 1965, Вища, позапартійний, Начальник дільниці, Новогродівська дільниця Селидівського управління водоправідно каналізаційного господарства КП «Компанія Вода Донбасу», м.Новогродівка
Бєлік Сергій Олександрович, 1986, Вища, позапартійний, Начальник дільниці ДП«Селидіввугілля» ВП "Охорона», м.Новогродівка
Політична партія «Опозиційна платформа –За Життя»
Новрузов Руслан Шаріфович, 1968, професійно-технічна, Член Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», , Фізична особа-підприємець, м.Новогродівка
Тасиць Сергій Олександрович, 1986, Вища, Член партії «Опозиційна платформа –За Життя», Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю «Вайн-компані», м.Новогродівка
Безручко Наталія Павлівна, 1966, Вища, позапартійна, Вчитель, Новогродівська загальноосвітня школа I-II ступенів №8, м.Новогродівка
Лисак Володимир Васильович, 1960, Вища, Член партії «Опозиційна платформа –За Життя», , Тимчасово не працює, м.Покровськ
Косенко Альберт Вікторович, 1964, Вища, Член партії «Опозиційна платформа –За Життя», В.о.директора, ВП «Шахта «1-3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля», м.Покровськ
Куцміда Альона Василівна, 1989, Вища, позапартійна, Спеціаліст, Управління соціального захисту населення міста Новогродівка, м.Новогродівка
Пашинський Ігор Станіславович, 1968, Вища, Член партії «Опозиційна платформа –За Життя», Тренер, Обласна Дитячо-юнацька спортивна школа м.Покровськ, м.Новогродівка
Бурлай Роман Вікторович, 1978, Професійно-технічна, Член партії «Опозиційна платформа –За Життя», Начальник дільниці, ВП «Шахта «1-3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля», м.Новогродівка
Золотарська Інна Володимирівна, 1980, Вища, Член партії «Опозиційна платформа –За Життя», Старший інспектор відділу по роботі з персоналом та забезпечення документообігу, ВП «Шахта «1-3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля», м.Новогродівка
Ємцов Едуард Миколайович, 1972, Професійно-технічна, Член Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ», Охоронець, Камишівський психоневрологічний інтернат, с Камишівка
Політична партія «Слуга Народу»
Колотов Андрій Михайлович, 1976, Вища, позапартійний, Заступник директора з комерційних питань «Селидіввугілля», ВП «Шахта «1-3 Новогродівська» ДП, м.Покровськ
Бєгалі Лілія Валеріївна, 1968, Вища, позапартійна, Головний спеціаліст, Селидівське об’єднання Пенсійного фонду України Донецької області, м.Новогродівка
Левенець Дмитро Васильович, 1979, Вища, позапартійний, Директор, ТОВ «Шахта «1-3 «Новогродівська», м.Покровськ
Політична партія «Партія захисників Вітчизни»
Мусейко Костянтин Іванович, 1966, Професійно-технічна, Член партії "Партії захисників Вітчизни", Секретар Новогродівської міської ради, Новогродівська міська рада, м.Новогродівка
Сапотницька Валентина Володимирівна, 1983, Професійно-технічна, позапартійна, Продавець, ФОП "Сапотницький", м.Новогродівка
Константинов Олексій Олексійович, 1970, Вища, позапартійний, Директор, Комунальний заклад "Новогродівський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", м.Новогродівка
Орлата Ірина Адольфівна, 1963, Вища, Член партії "Партії захисників Вітчизни", Лікар-невролог, Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради", м.Новогродівка


Белозерская ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова громады
Макєєв Сергій Володимирович, 18.04.1970 г.р., Самовисування, освіта вища, безпартійний, місце проживання: м.Білозерське
Депутаты
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
Разуменко Олександр Миколайович, народився 25.08.1956 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, місце проживання: м. Білозерське
Войтович Микола Андрійович, народився 17.12.1959 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ПО ППВПУ "Шахта "Білозерська", голова профспілки, місце проживання: м. Білозерське
Тимохін Валерій Віталійович, народився 04.02.1968 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Добропільська РДЛВМ, начальник, місце проживання: м. Білозерське
Войтович Любов Іванівна, народилася 19.04.1960 р., освіта вища, безпартійна, виконавчий комітет Білозерської міської ради, спеціаліст, місце проживання: м. Білозерське
Кузьміна Катерина Олександрівна, народилася 07.12.1985 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", тимчасово не працює, місце проживання: м. Білозерське
Кутній Віталій Володимирович, народився 23.03.1962 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТДВ "Шахта "Білозерська", стовбуровий, місце проживання: м. Білозерське
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
Скляров Олександр Володимирович, народився 11.06.1970 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець Бондарчук Е.В., інженер - будівельник, місце проживання: м. Білозерське
Рябченко Павло Іванович, народився 08.11.1957 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Білозерське
Бондарчук Едуард Валерійович, народився 21.11.1969 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Білозерське
Лунін Сергій Борисович, народився 19.04.1959 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприє мець, стоматолог, місце проживання: м. Білозерське
Чубченко Лариса Леонтіївна, народилася 13.05.1970 р., освіта вища, безпартійна, дошкільний навчальний заклад №19 "Сонечко", завідувач дошкільного навчального закладу, місце проживання: м. Білозерське
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Шотт Вікторія Геннадіївна, народилася 24.06.1979 р., освіта вища, безпартійна, Білозерська міська рада, секретар Білозерської міської ради, місце проживання: м. Білозерське
Васильєв Володимир Миколайович, народився 25.05.1962 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Білозерське
Швед Андрій Васильович, народився 20.09.1970 р., освіта вища, безпартійний, ТДВ "Шахта "Білозерська", гірничий майстер, місце проживання: м. Білозерське
Зелиський Сергій Дмитрович, народився 07.12.1971 р., освіта вища, безпартійний, ТДВ "Шахта "Білозерська", начальник дільниці, місце проживання: м. Білозерське
Політична партія "НАШ КРАЙ"
Бондаренко Вікторія Сергіївна, народилася 23.10.1980 р., освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", виконавчий комітет Білозерської міської ради, керуючий справами виконкому Білозерської міської ради, місце проживання: м. Білозерське
Шоркін Олег Сергійович, народився 19.11.1984 р., освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", фізична особа–підприємець, місце проживання: м. Білозерське
Федько Ігор Данилович, народився 23.03.1976 р., освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", медичний директор з експертизи тамчасової непрацездатності, КНП Добропільська лікарня інтенсивного лікування, місце проживання: м. Білозерське
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Шевченко Артур Володимирович, народився 10.06.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ППО НПГУ ш. Білозерська, заступник голови, місце проживання: м. Білозерське
Прокоф’єв Олексій Леонідович, народився 30.03.1986 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Білозерське
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Ворона Вадим Васильович, народився 29.06.1966 р., освіта вища, безпартійний, комунальне медичне підприємство "Добропільська стоматологічна поліклініка, лікар-стоматолог, місце проживання: м. Білозерське
Мисков Анатолій Миколайович, народився 29.07.1968 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Білозерське


Удачненська ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова
Дугельний Валерій Володимирович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 14.07.1963 р., освіта вища, безпартійний, Удачненська селищна рада Покровського району. Донецької області, голова селищної ради, місце проживання: Смт Удачне
Депутати
Бовкун Олександр Іванович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 03.07.1971 р., освіта вища, безпартійний, СП Покровської дистанції електропостачання регіональної філії "Донецька залізниця", Начальник дільниці, місце проживання: Смт Удачне
Волкова Тетяна Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 24.12.1956 р., освіта вища, безпартійна, Удачненська селищна рада Покровський р-н, Донецькаобл., Рахівник-касир, місце проживання: смт Удачне
Бородіна Юлія Вікторівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 24.05.1977 р., освіта вища, безпартійна, Удачненська селищна рада Покровський р-н, Донецькаобл., Секретар селищної ради, місце проживання: смт Удачне
Дубина Ірина Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 13.01.1970 р., освіта вища, безпартійна, ВПЗ ПАТ "Укрпошта", поштар, місце проживання: смт Удачне
Коваленко Олег Олександрович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 21.08.1977 р., освіта вища, безпартійний, КП "Управління міського господарство" м.Покровськ, Машиніст екскаватора, місце проживання: смт Удачне
Фокін Ігор Віталійович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК", народився 17.02.1995 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПРАТ ШУ "Покровське", Електрослюсар підземний, місце проживання: смт Удачне
Дем’яненко Лариса Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 01.07.1975 р., освіта вища, безпартійна, ПРАТ ШУ "Покровське", Медична сестра, місце проживання: смт Удачне
Смульский Андрій Вікторович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 21.12.1979 р., освіта вища, безпартійний, СП Покровської дистанції електропостачання регіональної філії "Донецька залізниця", електромеханік, місце проживання: смт Удачне
Харлан Інна Олександрівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК", народилася 27.10.1989 р., освіта вища, безпартійна, ПРАТ ШУ "Покровське", Спеціаліст відділу соціальних питань, місце проживання: смт Удачне
Блоха Юрій Миколайович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 11.04.1975 р., освіта загальна середня, безпартійний, СТОВ АФ "ДРУЖБА", Механізатор, місце проживання: с.Новосергіївка
Голіков Олексій Миколайович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК", народився 23.03.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПРАТ ШУ "Покровське", Майстер підземний виробничого навчання відділу навчання та розвиту, місце проживання: смт Удачне
Деменко Наталія Михайлівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 12.12.1972 р., освіта вища, безпартійна, Удачненська ЗОШ I-IIIст, вчитель, місце проживання: с.Муравка
Горіславець Раїса Іванівна, Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", народилася 14.04.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с.Сергіївка
Пацула Віктор Миколайович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК", народився 25.01.1981 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПРАТ ШУ "Покровське", Гірничий робітник, місце проживання: с.Сергіївка
Цесарь Світлана Антонівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 10.06.1964 р., освіта вища, безпартійна, КНП "Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Донецька обл., лаборант, місце проживання: с.Сергіївка
Близнюк Наталя Олександрівна, Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", народилася 13.08.1974 р., освіта вища, безпартійна, Сергіівська сільська рада, Спеціаліст землевпорядник, місце проживання: с.Сергіївка
Шутов Анатолій Олексійович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 01.08.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФГ "Шанс", місце проживання: с.Сергіївка
Шутова Ірина Олексіївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК", народилася 13.09.1998 р., освіта вища, безпартійна, ПРАТ ШУ "Покровське", Дільничний гірничий нормувальник, місце проживання: м.Покровськ
Дегтяр Микола Олексійович, Самовисування, народився 28.08.1967 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Комунальне підприємство "ГОСПОДАР" Удачненька селищна ради Покровський р-н, Донецька обл., Директор, місце проживання: с.Сергіївка
Кишкань Зоя Василівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ", народилася 07.06.1965 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Мирноград
Корнушенко Ірина Олексіївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 24.08.1965 р., освіта вища, безпартійна, КНП "Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Донецька обл., Сімейна медсестра, місце проживання: с.Сергіївка
Огарко Віктор Дмитрович, Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", народився 25.08.1960 р., освіта вища, безпартійний, Сергіівська школа I-III ступенів, Директор, місце проживання: с.Сергіївка


Гродівська ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова
Руденко Володимир Васильович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 05.04.1960 р., освіта вища, безпартійний, Покровська районна рада Донецької області, Заступник голови, місце проживання: смт Гродівка
Депутати
Ільницький Кольганович Володимир Миколайович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 20.05.1966 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер
Моргун Леонід Леонідович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 18.02.1980 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФОП
Недошитко Марина Петрівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 09.11.1983 р., освіта інші види освіти, безпартійна, Гродівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької обл., Заступник директора з навчально-виховної роботи
Руденко Людмила Петрівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 11.11.1959 р., освіта вища, безпартійна, Гродівська селищна рада, Гродівський селищний голова
Туктаєва Тетяна Іванівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 18.07.1974 р., освіта вища, безпартійна, КЗ "Покровська районна централізована бібліотечна система" с.Красний Яр, бібліотекар
Червінчак Оксана Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 28.03.1974 р., освіта вища, безпартійна, Гродівська селищна лікарська амбулаторія, сімейна медична сестра
Ярош Микола Олегович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 22.04.1987 р., освіта вища, безпартійний, ФОП
Стародубцева Олександра Євгенівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 19.02.1969 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка
Федотов Сергій Вікторович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народився 28.02.1985 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Обласна-комплексна ДЮСШ ФСТ "Колос", тренер
Черкасова Юлія Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 07.02.1982 р., освіта вища, безпартійна, Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької обл., вчитель
Штанько Дмитро Миколайович, Самовисування, народився 12.03.1977 р., освіта вища, безпартійний, ФОП
Кукуруза Сергій Олександрович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 01.11.1980 р., освіта загальна середня, безпартійний, ФОП
Трубіна Людмила Олександрівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 05.03.1975 р., освіта вища, безпартійна, Новоекономічна селищна рада, секретар
Юрін Валерій Вікторович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народився 07.10.1976 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює
Сердюк Алла Василівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народилася 08.04.1961 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", КЗ "Покровська районна централізована бібліотечна система" с.Іванівка, бібліотекар
Сердюк Олександр Володимирович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 20.10.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФОП
Сердюк Роман Іванович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народився 27.09.1975 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Агрозахист Донбас", водій
Куліш Володимир Іванович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 02.09.1964 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "АФ Новоолександрівська", директор
Сіренко Валентина Валентинівна, Самовисування, народилася 27.03.1969 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ФОП
Ільїна Лариса Петрівна, Самовисування, народилася 01.02.1971 р., освіта вища, безпартійна, НВК "Малинівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради Донецької обл., директор
Коноваленко Тетяна Дмитрівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 21.08.1973 р., освіта вища, безпартійна, Миролюбівська сільська рада, секретар
Свіріпа Олена Петрівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 20.04.1982 р., освіта вища, безпартійна, ПРАТ ЦЗФ "Мирноградська", лаборант хімічного аналізу


Криворізька ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова
Павлова Анна Іванівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 07.04.1984 р., освіта вища, безпартійна, Криворізька сільська рада, голова, місце проживання: м.Добропілля
Депутати
Гудзоватий Андрій Сергійович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 15.09.1980 р., освіта загальна середня, безпартійний, фізична особа-пудприємець, місце проживання: с. Криворіжжя
Козлова Ірина Іванівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 12.05.1963 р., освіта вища, безпартійна, Криворізька сільська рада, секретар, місце проживання: с. Криворіжжя
Засядьвовк Марина Валентинівна, Самовисування, народилася 17.04.1987 р., освіта вища, безпартійна, Криворізька сільська рада, головний спеціаліст, місце проживання: с. Зелене
Іванченко Оксана Володимирівна, Самовисування, народилася 27.08.1985 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Криворіжжя
Козлова Алеся Фахраддинівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 06.06.1995 р., освіта загальна середня, безпартійна, Криворізька сільська рада, інспектор, місце проживання: с. Криворіжжя
Гайдоба Юлія Вікторівна, Самовисування, народилася 11.07.1993 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "ДАКС", менеджер, місце проживання: м. Добропілля
Дерипалко Світлана Василівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 08.12.1964 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "ДСП", комірник, місце проживання: с. Завидо-Кудашеве
Лашина Людмила Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 05.05.1964 р., освіта вища, безпартійна, Криворізька сільська рада, головний спеціаліст, місце проживання: с. Криворіжжя
Бабенко Юлія Володимирівна, Самовисування, народилася 19.01.1983 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, КНП "РЦПМСДДРР Добропільська амбулаторія №1", медична сестра, місце проживання: с. Новофедорівка
Круговий Андрій Львович, Самовисування, народився 03.06.1971 р., освіта загальна середня, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: м.Добропілля
Гусєва Тетяна Іванівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 16.09.1961 р., освіта вища, безпартійна, Криворізька сільська рада, завідувач сектору соціальної політии, місце проживання: с. Красноподілля
Кутіна Надія Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 07.11.1965 р., освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Перспектива", обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, місце проживання: с. Добропілля
Лаврушина Антоніна Василівна, Самовисування, народилася 24.07.1964 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "СВ ПРОДТОРГ", головний бухгалтер, місце проживання: с. Добропілля
Цапаєва Ганна Анатоліївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народилася 04.01.1983 р., освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Перспектива", оператор, місце проживання: с. Матяшеве
Борисов Андрій Михайлович, Самовисування, народився 20.03.1972 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Вєрноє дєло", директор, місце проживання: м. Добропілля
Загороднов Микола Петрович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 17.12.1958 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Перспектива", агроном, місце проживання: с. Добропілля
Кравченко Надія Георгіївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народилася 25.08.1965 р., освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Добропільський сільський Будинок культури, директор, місце проживання: с. Добропілля
Щербак Олена Йосипівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 12.08.1964 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Перспектива", комірник, місце проживання: с. Добропілля
Зарубін Микола Миколайович, Самовисування, народився 24.04.1989 р., освіта загальна середня, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Гуліве
Кононенко Володимир Миколайович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 29.05.1970 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Кам’янка
Зарубіна Нелля Андріївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народилася 01.07.1995 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Новогришине
Татаренко Микола Володимирович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", народився 18.04.1991 р., освіта вища, безпартійний, фермерське господарство "Татаренко", директор, місце проживання: с. Василівка


Шахівська ОТГ (избраны в 2020 году)
Голова
Середа Валентина Кіндратівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народилася 03.01.1960 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Земля Донбасу 2017", директор, місце проживання: с.Шахове
Депутати
Голованьов Володимир Миколайович, Самовисування, народився 14.06.1969 р., освіта вища, безпартійний, СТОВ "Торецьке", директор, місце проживання: с. Торецьке
Тирінов Володимир Васильович, Самовисування, народився 18.01.1975 р., освіта загальна середня, безпартійний, фізична особа-підприємець "Антонь", механізатор, місце проживання: с. Грузьке
Голубенко Анжела Олександрівна, Самовисування, народилася 25.06.1976 р., освіта вища, безпартійна, Золотоколодязька ЗОШ, вчитель, місце проживання: с. Золотий Колодязь
Голубенко Станіслав Володимирович, Самовисування, народився 13.05.1975 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Золотий Колодязь
Сидоренко Тетяна Борисівна, Самовисування, народилася 20.01.1974 р., освіта вища, безпартійна, Шахівська сільська рада, в.о. старости сіл, місце проживання: с. Золотий Колодязь
Гнатик Оксана Петрівна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ", народилася 23.01.1974 р., освіта вища, безпартійна, Шахівська сільська рада, бухгалтер, місце проживання: с. Новотроїцьке
Денисов Сергій Анатолійович, Самовисування, народився 03.06.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПАТ "Веско", машиніст ШУ установки, місце проживання: с.Грузьке
Гулак Лариса Анатоліївна, Самовисування, народилася 12.03.1967 р., освіта загальна середня, безпартійна, ЦПЗ "Укрпошта", листоноша, місце проживання: с. Новоторецьке
Жидков Юрій Сергійович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народився 05.12.1968 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ВД "Оксамит" ТОВ "Бета Агро Інвест", провідний інженер, місце проживання: с. Володимирівка
Махніборода Андрій Сергійович, Самовисування, народився 11.05.1983 р., освіта вища, безпартійний, Шахівська сільська рада, староста сіл, місце проживання: с. Новоторецьке
Олексів Микола Миколайович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народився 14.03.1980 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Володимирівка
Саржевська Наталя Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ", народилася 29.03.1973 р., освіта вища, безпартійна, ВД "Оксамит" ТОВ "Бета Агро Інвест", провідний економіст, місце проживання: с. Володимирівка
Сацура Володимир Миколайович, Самовисування, народився 18.01.1961 р., освіта вища, безпартійний, Шахівська сільська рада, староста сіл, місце проживання: с. Володимирівка
Батиг Олена Миколаївна, Самовисування, народилася 18.11.1964 р., освіта вища, безпартійна, Шахівська сільська рада, головний бухгалтер, місце проживання: с. Никанорівка
Подлєсний Микола Іванович, Самовисування, народився 06.01.1980 р., освіта загальна середня, безпартійний, ФГ "НАН", голова, місце проживання: с. Никанорівка
Тагамлик Іван Іванович, Самовисування, народився 26.02.1961 р., освіта загальна середня, безпартійний, ДПВК "Краснолиманська, вантажник вугілля, місце проживання: с. Никанорівка
Матюхіна Тетяна Миколаївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", народилася 07.01.1957 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ЗДО "Тополька" Шахівська сільська рада, директор, місце проживання: с. Шахове
Троянчук Петро Дмитрович, Самовисування, народився 03.08.1980 р., освіта загальна середня, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Шахове
Шапко Сергій Вікторович, Самовисування, народився 12.03.1970 р., освіта загальна середня, безпартійний, ЗДО "Тополька" Шахівської сільської ради, кочегар опалювач, місце проживання: с. Шахове
Антонь Іван Михайлович, Самовисування, народився 04.04.1974 р., освіта загальна середня, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Шахове
Богдан Сергій Миколайович, Самовисування, народився 15.04.1994 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПрАТ "Глини Донбасу", вагар, місце проживання: с. Шахове
Петрешин Олександр Володимирович, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ", народився 07.03.1975 р., освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Глини Донбасу", машиніст, місце проживання: с. Шахове

Депутаты прошлых созывов

Покровська районна рада
(избрана в 2015 году)

Політична Партія "Опозиційний блок"
Масло Надія Анатоліївна, Громадянка України, народилася 04.02.1958 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Красноармійська районна рада, Заступник голови районної ради, місце проживання: м. Красноармійськ
Губарєв Володимир Миколайович, Громадянин України, народився 03.07.1947 р., освіта вища, безпартійний, ПрАТ " Красноармійське автопідприємство " Укрбуд", Голова правління, місце проживання: м. Красноармійськ
Кухаренко Людмила Миколаївна, Громадянка України, народилася 20.01.1953 р., освіта вища, безпартійна, Гродівська загальноосвітня школа 1-111 ступенів, директор, місце проживання: смт Гродівка
Фоміна Діана Анатоліївна, Громадянка України, народилася 20.07.1975 р., освіта вища, безпартійна, Новоекономічна загальноосвітня школа 1-111 ступенів, Заступник директора з навчально - виховної роботи, місце проживання: смт Новоекономічне
Яхін Шаміль Незаметдинович, Громадянин України, народився 23.04.1958 р., освіта вища, безпартійний, Приватне акціонерне товариство "АПК Інвест", Помічник Генерального директора з адміністративної роботи, місце проживання: м. Донецьк
Огарко Віктор Дмитрович, Громадянин України, народився 25.08.1960 р., освіта вища, безпартійний, Сергіївська загальноосвітня школа 1-111 ступенів, директор, місце проживання: с. Сергіївка
Ващенко Тетяна Костянтинівна, Громадянка України, народилася 27.04.1991 р., освіта вища, безпартійна, Методичний Центр сектору культури Красноармійської райдержадміністрації, директор, місце проживання: м. Красноармійськ
Тетяна Володимирівна, Громадянка України, народилася 18.01.1975 р., освіта вища, безпартійна, Мемрикський дошкільний навчальний заклад 13 "Журавушка", завідуюча, місце проживання: с. Михайлівка
Філатов Володимир Іванович, Громадянин України, народився 20.05.1983 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ АФ "Дружба", інженер з безпеки праці, місце проживання: смт Удачне
Харченко Світлана Вікторівна, Громадянка України, народилася 11.03.1972 р., освіта вища, безпартійна, Удачненська загальноосвітня школа 1-111 ступенів, Заступник директора з навчально - виховної роботи, місце проживання: смт Удачне
Горбенко Сергій Михайлович, Громадянин України, народився 06.06.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФГ "Горбенко М.С.", Голова, місце проживання: м. Красноармійськ
Міщенко Сергій Борисович, Громадянин України, народився 04.10.1961 р., освіта вища, безпартійний, Лисівська загальноосвітня школа 1-111 ступенів, директор, місце проживання: с. Лисівка
Деркунська Надія Василівна, Громадянка України, народилася 05.11.1978 р., освіта вища, безпартійна, Миколаївська загальноосвітня школа 1-111 ступенів, вчитель, місце проживання: с. Миколаївка
Мороз Анатолій Іванович, Громадянин України, народився 29.09.1958 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійське інкубаторно – птахівниче підприємство, директор, місце проживання: м. Красноармійськ
Сахарова Катерина Михайлівна, Громадянка України, народилася 01.08.1954 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Красноармійського району Донецької області, Заступник директора, місце проживання: м. Красноармійськ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")
Шишко Анатолій Васильович, Громадянин України, народився 10.07.1961 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", пенсіонер, місце проживання: м.Красноармійськ
Рябенко Олександр Юрійович, Громадянин України, народився 07.02.1989 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Єдність", Заступник директора, місце проживання: с. Улянівка
Руденко Володимир Васильович, Громадянин України, народився 05.04.1960 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійська районна рада, Заступник голови ради, місце проживання: смт Гродівка
Нікітін Юрій Леонтійович, Громадянин України, народився 27.06.1970 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", пенсіонер, місце проживання: м. Красноармійськ
Костюк Михайло Семенович, Громадянин України, народився 24.11.1955 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійська районна рада, Голова ради, місце проживання: м. Красноармійськ
Черкашин Олександр Євгенович, Громадянин України, народився 18.10.1963 р., освіта вища, безпартійний, Фермерське господарство "Партнер", директор, місце проживання: с. Гришине
Моісеєнко Інна Олександрівна, Громадянка України, народилася 13.09.1983 р., освіта вища, безпартійна, Красноармійська районна рада, Консультант голови ради, місце проживання: м. Красноармійськ
Радченко Тетяна Миколаївна, Громадянка України, народилася 22.10.1961 р., освіта вища, безпартійна, Красноармійська районна державна адміністрація, Перший заступник голови, місце проживання: м. Красноармійськ
Соловйов Микола Григорович, Громадянин України, народився 03.05.1948 р., освіта вища, безпартійний, Філія Красноармійський автодор, головний інженер, місце проживання: м. Красноармійськ
Куліш Павло Іванович, Громадянин України, народився 12.06.1961 р., освіта вища, безпартійний, Спільне товариство з обмеженою відповідальністю "Колос", директор, місце проживання: с. Новоолександрівка
Ігор Олександрович, Громадянин України, народився 01.01.1974 р., освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Чорнобривець", директор, місце проживання: с. Петрівка
Романюк Василь Олександрович, Громадянин України, народився 03.10.1963 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійська районна державна адміністрація, Начальник управління агропромислового розвитку, місце проживання: с. Миролюбівка
Червінчак Наталія Михайлівна, Громадянка України, народилася 28.05.1958 р., освіта вища, безпартійна, Відділ культури і туризму Красноармійської районної державної адміністрації, Начальник відділу, місце проживання: с. Гришине

Аграрна партія України
Куліш Володимир Іванович, Громадянин України, народився 02.09.1964 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Новоолександрівська", Голова Агрофірми, місце проживання: с. Новоолександрівка
Черкашина Юлія Олегівна, Громадянка України, народилася 13.02.1990 р., освіта вища, безпартійна, Телерадіокомпанія "Орбіта", кореспондент, місце проживання: м. Красноармійськ
Ковальова Вікторія Володимирівна, Громадянка України, народилася 06.05.1981 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Лисівська", головний бухгалтер, місце проживання: м. Красноармійськ
Кеба Олександр Миколайович, Громадянин України, народився 23.01.1958 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Товариство з обмеженою відповідальністюАгрофірма "Лисівська", директор, місце проживання: м. Красноармійськ

Політична партія "Ліва опозиція" (Політична партія "Нова держава")
Ковальов Леонід Миколайович, Громадянин України, народився 26.09.1947 р., освіта вища, член Політичної партії "Ліва опозиція" (Політичної партії "Нова держава"), пенсіонер, місце проживання: смт Новоекономічне
Придворний Микола Миколайович, Громадянин України, народився 19.08.1950 р., освіта вища, член Політичної партії "Ліва опозиція" (Політичної партії "Нова держава"), Викладач  Пісчанська ЗОШ, Член партії, місце проживання: с. Солоне


Мар'їнська районна рада
(избрана в 2015 году)

Політична Партія "Опозиційний блок"
Попович Галина Веніамінівна, Громадянка України, народилася 06.05.1960 р., освіта вища, безпартійна, Мар’їнська районна рада, заступник голови, місце проживання: м. Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Столєтов Сергій Григорович, Громадянин України, народився 26.02.1957 р., освіта вища, безпартійний, Дачненська сільська рада, сільський голова, місце проживання: с. Дачне, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Турчанін Микола Григорович, Громадянин України, народився 01.12.1952 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Жиронкін Олег Юрійович, Громадянин України, народився 16.07.1965 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Георгієв Олег Георгійович, Громадянин України, народився 13.05.1955 р., освіта вища, безпартійний, Курахівська загальноосвітня школа 2, керівник з початкової військової підготовки, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Гайдаш Олена Миколаївна, Громадянка України, народилася 22.08.1973 р., освіта вища, безпартійна, Максимівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, директор, місце проживання: с. Максимівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Вельчева Тетяна Миколаївна, Громадянка України, народилася 01.12.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ "ДТЕК-СЕРВІС", медична сестра, місце проживання: с. Дальнє, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Харанфіль Юрій Григорович, Громадянин України, народився 05.08.1953 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, керівник департаменту, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Власова Катерина Василівна, Громадянка України, народилася 28.01.1976 р., освіта вища, безпартійна, Пречистівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, директор школи, місце проживання: с. Пречистівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Коломойцева Алла Дмитрівна, Громадянка України, народилася 02.12.1950 р., освіта вища, безпартійна, Мар’їнська міжрайонна виконавча дирекція Донецького обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, директор, місце проживання: м. Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Гладкий Михайло Іванович, Громадянин України, народився 27.09.1967 р., освіта вища, безпартійний, Дачненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, вчитель, місце проживання: с. Дачне, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Кущ Тетяна Миколаївна, Громадянка України, народилася 10.03.1955 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська міська рада, секретар ради, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Лебідь Інна Володимирівна, Громадянка України, народилася 21.05.1981 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська міська рада, спеціаліст І категорії, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Жураковська Оксана Валеріївна, Громадянка України, народилася 02.10.1977 р., освіта вища, безпартійна, Мар’їнська районна рада, головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату, місце проживання: м. Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Коновалова Світлана Володимирівна, Громадянка України, народилася 26.11.1974 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Територіальна організація Політичної партії "Опозиційний блок" в Мар’їнському районі Донецької області, голова, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Вергун Маргарита Петрівна, Громадянка України, народилася 25.08.1960 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська міська рада, начальник відділу з питань житлово-комунального господарства та благоустрою, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Воронін Роман Вікторович, Громадянин України, народився 06.08.1977 р., освіта вища, безпартійний, Управління Пенсійного фонду України в Мар’їнському районі, начальник відділу платежів до пенсійної системи, місце проживання: м. Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.

Політична партія "Наш край"
Бичик Віктор Миколайович, Громадянин України, народився 10.10.1967 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Консалт АТА", заступник директора, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Камінська Ольга Миколаївна, Громадянка України, народилася 30.10.1976 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Комунальний заклад "Центр первинної медико-санітарної допомоги", головна медична сестра, місце проживання: м. Мар’їнка Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Гречук Віктор Григорович, Громадянин України, народився 05.07.1951 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Агрофірма "Світанок", генеральний директор, місце проживання: с. Новоселидівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Лижепеков Віктор Іванович, Громадянин України, народився 02.02.1949 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "ЕЛВІКО-ГІГАНТ", директор, місце проживання: с. Островського, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Ландар Олександр Пилипович, Громадянин України, народився 10.06.1950 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с. Павлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Расщупкін Андрій Володимирович, Громадянин України, народився 01.03.1976 р., освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство "Міська служба єдиного замовника", директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Двалашвілі Аркадій Олегович, Громадянин України, народився 25.02.1979 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Електроналадка", головний спеціаліст Департаменту закупівлі, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Бойко Ольга Володимирівна, Громадянка України, народилася 02.04.1976 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська міська лікарня, лікар хірург, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Ванярха Олександра Іванівна, Громадянка України, народилася 13.11.1951 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська гімназія "Престиж", директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Коновалов Євген Вікторович, Громадянин України, народився 18.02.1973 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "ЕЛВІКО-ГІГАНТ", головний агроном, місце проживання: с. Островського, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Горобець Костянтин Васильович, Громадянин України, народився 12.01.1962 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Донбастехелектро", технічний директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Доценко Тетяна Миколаївна, Громадянка України, народилася 28.11.1974 р., освіта вища, безпартійна, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, інженер-технолог, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Дьяченко Олег Миколайович, Громадянин України, народився 06.09.1964 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")
Медвєдєва Надія Іллеодорівна, Громадянка України, народилася 11.04.1963 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Тума Василь Спиридонович, Громадянин України, народився 22.12.1962 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Товариство з обмеженою відповідальністю "Курахівській трубний завод", директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Геревенко Андрій Михайлович, Громадянин України, народився 29.03.1988 р., освіта вища, безпартійний, Курахівський Професійний Ліцей, старший майстер, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Вертилецька Наталя Володимирівна, Громадянка України, народилася 11.05.1984 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ 17 "Сонечко", бухгалтер, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Палій Сергій Олексійович, Громадянин України, народився 17.08.1955 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ООО "Мар’їнкаспецмонтаж", директор, місце проживання: м. Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Стрельцова Олена Іванівна, Громадянка України, народилася 15.07.1960 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, місце проживання: м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл.


Добропільська районна рада
(избрана в 2015 году)

Політична Партія "Опозиційний блок"
Бєлянкіна Тамара Миколаївна, Громадянка України, народилася 02.04.1960 р., освіта вища, безпартійна, Донецька обласна рада, начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради та її органів виконавчого апарату Донецької обласної ради, місце проживання: м. Добропілля, Донецька область,
Камінська Людмила Володимирівна, Громадянка України, народилася 03.04.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, бібліотека с. Новоукраїнка, бібліотекар, місце проживання: с. Копані, Добропільський р-н, Донецька обл.
Івахненко Павло Іванович, Громадянин України, народився 18.04.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, КЗ ДЮСШ, тренер-викладач, місце проживання: смт Водянське, м. Білицьке Донецька обл.
Прокопенко Оксана Миколаївна, Громадянка України, народилася 24.09.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ДНЗ "Малятко" Святогорівської селищної ради, завідувач, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.
Дугельний Дмитро Анатолійович, Громадянин України, народився 09.09.1981 р., освіта вища, безпартійний, Криворізька ЗОШ, вчитель, місце проживання: с. Криворіжжя, Добропільський р-н, Донецька обл.
Рязанцева Ірина Станіславівна, Громадянка України, народилася 04.02.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Вірівський будинок культури, художній керівник, місце проживання: с. Вірівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Слушаєнко Тетяна Володимирівна, Громадянка України, народилася 24.09.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Шахта "Добропільська" ТОВ ДТЕК "Добропіллявугілля", завідуюча здоровпунктом, місце проживання: с. Ганнівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Сметаніна Аліна Миколаївна, Громадянка України, народилася 17.09.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Шевченківськийсільський клуб, завідуюча, місце проживання: м. Білицьке, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")
Стрепоченко Ірина Петрівна, Громадянка України, народилася 01.01.1967 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", СФГ "Благодать", директор, місце проживання: смт Святогорівка, Добропільський район, Донецька обл.
Борисов Андрій Михайлович, Громадянин України, народився 20.03.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Вірне діло", директор, місце проживання: м. Добропілля Донецька обл.
Антипенко Володимир Вікторович, Громадянин України, народився 12.06.1972 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Перспектива", директор, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.
Настич Володимир Геннадійович, Громадянин України, народився 06.01.1986 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ агрофірма "Земляни", агроном, місце проживання: с-ще Красноярське, Добропільський р-н, Донецька обл.
Дудушко Світлана Іванівна, Громадянка України, народилася 23.01.1962 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Святогорівська ЗОШ, директор, місце проживання: смт Святогорівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Політична партія "Наш край"
Перший кандидат, Баранник Олександр Леонідович, Громадянин України, народився 26.03.1973 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Добропільська райдержадміністрація, Перший заступник голови, місце проживання: м. Докучаєвськ, Донецька обл.
Гапич Микола Миколайович, Громадянин України, народився 22.10.1960 р., освіта вища, безпартійний, Добропільська районна рада, голова районної ради, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.
Шаров Віктор Сергійович, Громадянин України, народився 06.06.1949 р., освіта вища, безпартійний, Добропільське сортонасінницьке підприємство, директор, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.
Мартов Вадим Олексійович, Громадянин України, народився 10.07.1967 р., освіта вища, безпартійний, фермерське господарство "Агро-Добропілля"., голова, місце проживання: с-ще Світле, Добропільський р-н, Донецька обл.
Карнаушенко Віктор Васильович, Громадянин України, народився 12.10.1952 р., освіта вища, безпартійний, Добропільська районна рада, заступник голови, місце проживання: с. Добропілля, Добропільський р-н, Донецька обл.

Аграрна партія України
Середа Юрій Іванович, Громадянин України, народився 24.05.1958 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ФОП Ільєнко Л.М., менеджер (управитель) з транспортно-експедиторської діяльності, місце проживання: с. Октябрське, Добропільський р-н, Донецька обл.
Голованьов Володимир Миколайович, Громадянин України, народився 14.06.1969 р., освіта вища, член Аграрної партії України, СТОВ "Торецьке", директор, місце проживання: с. Торецьке, Добропільський р-н, Донецька обл.
Матюхіна Тетяна Миколаївна, Громадянка України, народилася 07.01.1957 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, дошкільний навчальний заклад 7 "Тополька" Октябрьської сільської ради, завідуюча, місце проживання: с. Октябрське, Добропільський р-н, Донецька обл.
Подлєсний Іван Миколайович, Громадянин України, народився 06.03.1956 р., освіта вища, член Аграрної партії України, СФГ "Іванівське",, голова, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.

Партія "Сильна Україна" (Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна")
Дорошкевич Тетяна Віталіївна, Громадянка України, народилася 17.08.1962 р., освіта вища, член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", Світлівський БНТ, директор, місце проживання: с-ще Світле, Добропільський район, Донецька обл.
Кравченко Надія Георгіївна, Громадянка України, народилася 25.08.1965 р., освіта вища, член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", Добропільський СБК, директор, місце проживання: с. Добропілля, Добропільський район, Донецька обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Дерев’янко Петро Іванович, Громадянин України, народився 03.09.1957 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Відділення "Вірівське", ПАТ "Екопрод", заступник керуючого відділення, місце проживання: смт Святогорівка, Добропільський р-н, Донецька обл.

Громило Валентин Володимирович, Громадянин України, народився 20.09.1956 р., освіта вища, безпартійний, Криворізька загальноосвітня школа, вчитель, місце проживання: с. Криворіжжя, Добропільський р-н, Донецька обл.


Покровский городской совет
(избраны в 2015 году)

Покровский городской голова

Требушкін Руслан Валерійович Самовисування Громадянин України, народився 27.11.1975 р., освіта вища, безпартійний, Димитровська міська рада, Голова, місце проживання: Донецька обл., м. Красноармійськ

Депутаты:

Партія "Відродження"

Требушкін Олексій Валерійович Громадянин України, народився 09.08.1979 р., освіта загальна середня, член Партії "Відродження", ТОВ "Агро Бізнес Групп ", Комерційний директор, місце проживання: м.Димитров, Донецька обл.
Касьян Микола Миколайович Громадянин України, народився 30.09.1971 р., освіта вища, безпартійний, ДП "Селідіввугілля" ш.Росія, Гірничий майстер, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Підлісний Олег Іванович Громадянин України, народився 14.05.1975 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Артьомов Дмитро Юрійович Громадянин України, народився 31.12.1984 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Неголюк Костянтин Олександрович Громадянин України, народився 15.06.1973 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійськ ДП "Донецька залізниця", Начальник локомотивного депо, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Важинський Костянтин Валерійович Громадянин України, народився 07.07.1989 р., освіта вища, безпартійний, Безробітній, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Масіч В’ячеслав Олександрович Громадянин України, народився 18.11.1970 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добропіллявугілля ПС ШУ "Білозірськ", Директор з виробництва, місце проживання: с.Перше Травня, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Суков Руслан Михайлович Громадянин України, народився 18.05.1988 р., освіта вища, безпартійний, Безробітній, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Саркісян Ніна Вікторівна Громадянка України, народилася 27.10.1944 р., освіта вища, безпартійна, КЛПУ Міський наркологічний диспансер м. Красноармійськ, Головний лікар, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Сорочинський Сергій Аркадійович Громадянин України, народився 19.04.1953 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Запорожченко Ніна Станіславівна Громадянка України, народилася 18.04.1961 р., освіта вища, безпартійна, ФЛП Запорожченко, фізична особа – підприємець, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Марін Володимир Михайлович Громадянин України, народився 13.02.1954 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Стародуб Віктор Іванович Громадянин України, народився 02.02.1963 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Єлена", Заступник директора з виробництва, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Глебський Павло Володимирович Громадянин України, народився 09.10.1975 р., освіта вища, безпартійний, ДП "Красноармійськ-вугілля" ВП "Шахта Стаханова", Заступник начальника дільниці, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Блуділін Юрій Миколайович Громадянин України, народився 22.01.1976 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Донвуглепоставка", Менеджер, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Сущенко Ірина Вячеславівна Громадянка України, народилася 03.06.1978 р., освіта вища, безпартійна, Димитровська міська рада, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради–начальник фінансового управління, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Хохлова Роксана Ігорівна Громадянка України, народилася 22.04.1972 р., освіта вища, безпартійна, Димитровська центральна міська лікарня, Головний лікар, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Суліма Віталій Володимирович Громадянин України, народився 16.06.1973 р., освіта вища, безпартійний, Дитячо-юнацька спортивна школа м. Красноармійськ, Тренер-викладач з дзюдо, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Олійник Олег Олександрович Громадянин України, народився 27.12.1975 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Механік", Заступник начальника Дільниці ДВСО, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Каган Олексій Олексійович Громадянин України, народився 23.03.1971 р., освіта вища, безпартійний, Центр допомоги дітям "Отчий дім", директор, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Толмачов Микола Іванович Громадянин України, народився 20.08.1953 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійський міський центр зайнятості, директор, місце проживання: с.Гнатівка, Красноармійський р-н., Донецька обл.
Конько Людмила Ігорівна Громадянка України, народилася 10.09.1976 р., освіта вища, безпартійна, Управління комунальної власності у м. Димитров, Заступник начальника, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Очеретько Світлана Миколаївна Громадянка України, народилася 26.01.1967 р., освіта вища, безпартійна, ФЛП Очеретько, фізична особа – підприємець, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Супрунович Ірина Василівна Громадянка України, народилася 26.02.1968 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ №3 м. Красноармійськ, вчитель, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Олійник Олена Іванівна Громадянка України, народилася 11.09.1960 р., освіта вища, безпартійна, Красноармійське педагогічне училище, директор, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Бобошко Олександр Анатолійович Громадянин України, народився 07.01.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ДП ВК "Краснолиманська", Гірничий робітник, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.

Політична Партія "Опозиційний блок"

Швайко Олександр Олександрович Громадянин України, народився 05.12.1979 р., освіта вища, безпартійний, Управління державного земельного агентства у Красноармійському районі Донецької області, Заступник начальника, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Іваньо Наталія Вікторівна Громадянка України, народилася 19.01.1971 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Благодійний фонд "Надія", ПАТ "ШУ "Покровське", Директор, заступник директора із соціальних питань, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Паніотов Геннадій Анатолійович Громадянин України, народився 14.01.1969 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійська ЦРЛ, Завідуючий поліклінікою, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Пастернак Зіновій Григорович Громадянин України, народився 22.02.1949 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Київ
Тришкін Дмитро Володимирович Громадянин України, народився 18.12.1973 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "ШУ "Покровське", Заступник директора з правових питань, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Озеров Євген Ілліч Громадянин України, народився 07.01.1968 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.

Молодіжна партія України

Андрійченко Сергій Сергійович Громадянин України, народився 26.08.1980 р., освіта вища, безпартійний, Суб’єкт підприємницької діяльності, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Попов Артур В’ячеславович Громадянин України, народився 09.01.1974 р., освіта професійно-технічна, член Молодіжної партії України, Суб’єкт підприємницької діяльності, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Бугайов Роман Станіславович Громадянин України, народився 17.08.1971 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, ДП "ВК "Краснолиманська", Заступник генерального директора з господарських питань, місце проживання: м.Димитров, Донецька обл.
Костенніков Євген Іванович Громадянин України, народився 31.03.1956 р., освіта вища, безпартійний, ДП "ВК "Краснолиманська", Заступник директора, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.


Мирноградский городской совет
(избраны в 2015 году)

Мирноградский городской голова
Брикалов Олександр Леонідович, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянин України, народився 18.02.1974 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Димитровська міська рада, Секретар ради, місце проживання: м. Димитров Донецька обл.

Депутаты

Політична Партія "Опозиційний блок"

Мацюк Віктор Миколайович Громадянин України, народився 27.02.1976 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватне підприємство "Екобуд-сервіс", директор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Моргунова Ілона Леонідівна Громадянка України, народилася 01.07.1975 р., освіта вища, безпартійна, Дитячий навчальний заклад № 4 "Іскринка", завідувач, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Ведющенко Володимир Іванович Громадянин України, народився 28.07.1954 р., освіта загальна середня, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Торгівельний комплекс "Лідер", директор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Вострикова Світлана Олександрівна Громадянка України, народилася 26.01.1980 р., освіта вища, безпартійна, Управління праці та захисту населення Димитровської міської ради, Начальник, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Лямцева Людмила Василівна Громадянка України, народилася 05.01.1949 р., освіта вища, безпартійна, Об’єднання співвласників багато-квартирних будинків, Голова, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Забєля Максим Сергійович Громадянин України, народився 28.04.1985 р., освіта вища, безпартійний, Димитровська міська газета "Родной город", Головний редактор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Біличенко Олександр Анатолійович Громадянин України, народився 20.10.1963 р., освіта загальна середня, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Салон "Мілена", Суб’єкт підприємницької діяльності, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Келіш Наталія Вікторівна Громадянка України, народилася 16.05.1970 р., освіта вища, безпартійна, Приватне акціонерне товариство "ЦЗС "КОМСОЛЬСЬКА", Завідуюча хімічної лабораторії, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Кецко Ольга Олександрівна Громадянка України, народилася 11.07.1985 р., освіта вища, безпартійна, Димитровській міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, директор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Третяк Наталія Олександрівна Громадянка України, народилася 27.12.1976 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Комунальне підприємство "Служба єдиного замовника", директор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Жук Алевтина В’ячеславівна Громадянка України, народилася 31.05.1966 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Лійка Наталія Миколаївна Громадянка України, народилася 15.08.1960 р., освіта вища, безпартійна, Міський відділ освіти Димитровської міської ради, Начальник, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Пелюх Сергій Богданович Громадянин України, народився 17.07.1966 р., освіта загальна середня, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "ПСБ", директор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Доценко Дмитро Валерійович Громадянин України, народився 23.02.1973 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Відокремлений підрозділ "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", Заступник начальника дільниці "Скіповий комплекс", місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Прокопова Тамара Федорівна Громадянка України, народилася 28.06.1952 р., освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Димитроввантажтранс", інженер відділу капітального будівництва, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Базилевич Наталія Іванівна Громадянка України, народилася 12.03.1968 р., освіта вища, безпартійна, Димитровський міський центр зайнятості, директор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Перетятко Ігор Миколайович Громадянин України, народився 08.05.1969 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Димитровська центральна міська лікарня, Лікар, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Бабіч Олександр Іванович Громадянин України, народився 23.09.1951 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Бігдан Володимир Миколайович Громадянин України, народився 21.01.1964 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Відокремлений підрозділ "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськ-вугілля", Заступник директора, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Батир Ганна Олександрівна Громадянка України, народилася 09.08.1957 р., освіта вища, безпартійна, Загальноосвітня школа № 9, директор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Солощенко Костянтин Миколайович Громадянин України, народився 07.06.1960 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Відокремлений підрозділ "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійсьвугілля", Заступник директора з охорони праці, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Чорний Анатолій Сергійович Громадянин України, народився 01.06.1984 р., освіта вища, безпартійний, 10 Військового рятівничого оперативна-рятувального загону, Командир взводу, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Солодуха Павло Павлович Громадянин України, народився 09.04.1968 р., освіта вища, безпартійний, Заступник директора, Відкрите акціонерне товариство "Донмонтаж", місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Пономаренко Олександр Геннадійович Громадянин України, народився 25.11.1973 р., освіта вища, безпартійний, Димитровська міська рада, Заступник міського голови, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Шайдулліна Оксана Мансурівна Громадянка України, народилася 05.06.1976 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Комунальний заклад " Димитровський центр первинної медико-санітарної допомоги", Завідуюча амбулаторії "Новатор", лікар-терапевт, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")
Передрій Алла Анатоліївна Громадянка України, народилася 30.11.1970 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ГУДКСУ у м. Димитрові Донецької області, Начальник управління, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Ключка В’ячеслав Леонідович Громадянин України, народився 04.12.1961 р., освіта вища, безпартійний, Фірма "Промтехснаб", директор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Романова Світлана Вікторівна Громадянка України, народилася 29.08.1974 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ТОВ "Димитровський експериментально-механічний завод", головний бухгалтер, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.

Партія "Відродження"
Кравченко Дмитро Леонідович Громадянин України, народився 16.07.1974 р., освіта вища, член Партії "Відродження", Товариство з обмеженою відповідальністю "Будресурс", директор, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Губанов Юрій Миколайович Громадянин України, народився 16.04.1961 р., освіта вища, безпартійний, ДП "Красноармійсьвугілля" ВП "Шахта Центральна", Начальник дільниці, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Трифонов Віктор Якович Громадянин України, народився 28.02.1956 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", МО НПГУ ДП "Селидіввугілля", Голова, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Погребняк Олександр Володимирович Громадянин України, народився 02.02.1965 р., освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.

Політична партія "Наш край"
Гордієнко Дмитро Володимирович Громадянин України, народився 04.01.1975 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Державне підприємст во "Красноармійськвугілля", Головний енергетик, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.
Абрамов Олександр Олександрович Громадянин України, народився 30.12.1983 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Відокремлений підрозділ "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", Заступник директора з економічних і фінансових питань, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл.


Селидовский городской совет
(избраны в 2015 году)

Селидовский городской голова:
Ремізов Віктор Володимирович, народився 02.11.1960 р., освіта вища, безпартійний, Селидівська міська рада, Голова, місце проживання: м.Українськ.

Депутаты:

Партія  “Опозиційний блок”
Коломієць Зоя Григорівна, народилася 09.07.1949 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: м.Селидове
Швець Михайло Степанович, народився 20.08.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Швидка допомога, Водій, місце проживання: м.Селидове
Тарасова Наталія Іванівна, народилася 24.05.1961 р., освіта вища, безпартійна, Селидівська міська рада, Секретар ради, місце проживання: м.Селидове
Соломка Анатолій Григорович, народився 30.07.1959 р., освіта вища, безпартійний, Будинок культури м.Гірник, Директор, місце проживання: м.Гірник
Косенок Олександр Михайлович, народився 01.05.1962 р., освіта вища, безпартійний, Адвокатська контора №1, Голова правління, місце проживання: м.Гірник
Тюпіна Людмила Іванівна, народилася 04.10.1948 р., освіта загальна середня, безпартійна, Підприємець, місце проживання: м.Гірник
Мірумян Артур Григорович, народився 06.08.1963 р., освіта вища, безпартійний, ВП шахта “Україна”, Директор, місце проживання: м.Новогродівка
Подоляка Вадим Миколайович, народився 04.10.1975 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Селидове
Резніченко Лідія Василівна, народилася 03.08.1951 р., освіта вища, безпартійна, Селидівський професійно-технічний ліцей, Директор, місце проживання: м.Селидове
Головач Валентина Володимирівна, народилася 24.10.1954 р., освіта вища, безпартійна, Гірницька міська рада, заступник міського голови, місце проживання: м.Гірник
Львова Тамара Григорівна, народилася 20.07.1954 р., освіта вища, безпартійна, Селидівська центральна міська лікарня, Лікар, місце проживання: м.Селидове
Голубенко Микола Іванович, народився 30.11.1955 р., освіта вища, безпартійний, Бюро технічної інвентаризації м.Селидове, Начальник, місце проживання: м.Селидове
Шевченко Олександр Миколайович, народився 06.04.1955 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Селидове
Сєднєва Ганна Артемівна, народилася 05.09.1946 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: м.Селидове
Канашевич Олександр Олександрович, народився 16.02.1971 р., освіта вища, безпартійний, Центральна збагачувальна фабрика “Україна”, Виконує обов’язки генерального директора, місце проживання: м.Селидове
Малецька Ольга Іванівна, народилася 12.04.1963 р., освіта вища, безпартійна, ЦЗФ “Україна”, Головний бухгалтер, місце проживання: м.Українськ

Партія  “Наш край”
Поречна Ніна Василівна, народилася 30.09.1951 р., освіта вища, безпартійна, Селидівська центральна міська лікарня, Головний лікар, місце проживання: м.Селидове
Чут Василь Миколайович, народився 09.02.1958 р., освіта вища, безпартійний, ДЛШ, Ведучий гірничий інженер, місце проживання: м.Гірник
Дьяченко Ольга Анатоліївна, народилася 04.08.1977 р., освіта вища, безпартійна, Загально освітня школа №22, Викладач, місце проживання: Смт Курахівка
Тупчій Олександр Віталійович, народився 31.05.1962 р., освіта вища, безпартійний, Курахівський туб. санаторій, Лікар, місце проживання: м.Красногорівка
Уварова Олена Іванівна, народилася 29.03.1967 р., освіта вища, безпартійна, Загально освітня школа № 18, Директор, місце проживання: м.Гірник
Панченко Наталія Олександрівна, народилася 09.02.1961 р., освіта вища, безпартійна, Управління Пенсійного фонду України в м.Селидове, Начальник, місце проживання: м.Селидове
Шведченко Тамара Миколаївна, народилася 31.12.1958 р., освіта вища, безпартійна, Загально освітня школа №1 м.Селидове, Директор, місце проживання: м.Селидове
Закревський Василь Миколайович, народився 10.04.1954 р., освіта вища, безпартійний, Гірницьке ПТУ, Директор, місце проживання: м.Гірник

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
Корніенко Олександр Анатолійович, народився 19.12.1966 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Публічне Акціонерне Товариство ”Шахтоуправління “Покровське”, Механік дільниці “Когенераційна газопоршньова електростанція”, місце проживання: м.Селидове
Панков Микола Михайлович, народився 25.01.1957 р., освіта вища, безпартійний, Камишівський психоневрологічний інтернат, Директор, місце проживання: смт Цукурине
Ліпінська Тетяна Миколаївна, народилася 05.11.1969 р., освіта вища, безпартійна, Селидівський навчальний центр №82, Головний бухгалтер, місце проживання: м.Гірник
Грицак Віталій Вікторович, народився 16.03.1977 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю Антарес”, Системний адміністратор, місце проживання: м.Селидове
Ясиновський Андрій Сергійович, народився 24.05.1983 р., освіта вища, безпартійний, Рота охорони Красноармійсько-Селидівського обєднаного миськвоєнкомату, Військовослужбовець, місце проживання: м.Селидове

Партія  Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Хроменко Ольга Анатоліївна, народилася 21.08.1960 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, пенсіонер, місце проживання: м. Селидове
Сиухіна Ірина Миколаївна, народилася 26.12.1974 р., освіта вища, безпартійна, Селидівський територіальний центр, Соцпрацівник, місце проживання: м.Українськ
Расаднікова Наталія Володимирівна, народилася 07.04.1966 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Державне підприємство “Селидіввугілля”, Заступник головного бухгалтера, місце проживання: м. Селидове

Радикальна партія Олега Ляшка
Дзябко Сергій Анатолійович, народився 02.04.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: м.Селидове
Шемчук Лариса Анатоліївна, народилася 21.01.1960 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Гірницьке професійно технічне училище, Викладач, місце проживання: м.Гірник


Кураховский городской совет
(избраны в 2015 году)

Міський голова

Падун Роман Олексійович, Самовисування, Громадянин України, народився 27.01.1974 р., освіта вища, безпартійний, Курахівська міська рада, заступник міського голови, місце проживання: м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.

Депутаты

Політична Партія "Опозиційний блок"
Боричевська Валентина Василівна, Громадянка України, народилася 08.08.1945 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 1, директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Гарагашко Дмитро Анатолійович, Громадянин України, народився 04.06.1973 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, начальник цеху теплових і водопровідних мереж, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Авраменко Едуард Олександрович, Громадянин України, народився 09.10.1969 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, менеджер із взаємодії з органами місцевого самоврядування, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Чупєєв Георгій Анатолійович, Громадянин України, народився 13.06.1972 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, начальник котлотурбінного цеху, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Іванченко Борис Іванович, Громадянин України, народився 12.05.1959 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, начальник цеху з технічного обслуговування і підготовки обладнання, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Бурлака Вікторія Володимирівна, Громадянка України, народилася 19.05.1975 р., освіта вища, безпартійна, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, керівник департаменту з управління персоналом, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Ходулєй Микола Андрійович, Громадянин України, народився 01.04.1956 р., освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство "Міська служба єдиного замовника", головний інженер, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Юр’єв Сергій Олексійович, Громадянин України, народився 23.09.1968 р., освіта вища, безпартійний, СК "ОЛІМПІЙСЬКИЙ", ТОВ "ДЕТЕК-СЕРВІС", директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Титаренко Павло Валентинович, Громадянин України, народився 19.06.1974 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, начальник паливно-транспортного цеху, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Коврежкін Денис Володимирович, Громадянин України, народився 14.12.1980 р., освіта вища, безпартійний, АЗНКС ТПК "Укрсплав", машиніст компресорних установок, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Чорна Олена Іванівна, Громадянка України, народилася 11.01.1977 р., освіта вища, безпартійна, Курахівський професійний ліцей, директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Стрілець Федір Миколайович, Громадянин України, народився 05.07.1959 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, керівник департаменту зовнішніх мереж і комунікацій, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Євтюгін Євген Валентинович, Громадянин України, народився 18.03.1974 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, заступник начальник золо вантажного цеху, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Нужненко Олександр Володимирович, Громадянин України, народився 03.03.1972 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, провідний спеціаліст відділу експлуатації будівель і споруд та капітального будівництва, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.

Політична партія "Наш край"
Антикуз Григорій Михайлович, Громадянин України, народився 05.02.1961 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа підприємець, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Мезенцева Наталія Анатоліївна, Громадянка України, народилася 04.11.1972 р., освіта вища, безпартійна, Громадська організація "ЄДИНСТВО", голова мікроради, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Кравченко Роман Васильович, Громадянин України, народився 15.01.1977 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, заступник начальника цеху з технічного обслуговування та підготовки обладнання, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Парінцева Інна Володимирівна, Громадянка України, народилася 18.11.1966 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська гімназія "Престиж", заступник директора з навчальної роботи, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Тагаєва Віра Петрівна, Громадянка України, народилася 20.07.1963 р., освіта вища, безпартійна, ПАТ "УАСК "АСКА"., провідний спеціаліст з продажу, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Іванов Вячеслав Георгійович, Громадянин України, народився 27.09.1967 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "Магістраль", директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Пужайло Наталя Євгенівна, Громадянка України, народилася 16.04.1962 р., освіта вища, безпартійна, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, провідний спеціаліст відділу збуту та розрахунків із споживачами теплоенергії та питної води, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Тихонов Ігор Віталійович, Громадянин України, народився 16.06.1972 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС, начальник виробничо-технічного відділу, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")
Перший кандидат, Корчак Ігор Михайлович, Громадянин України, народився 23.06.1962 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Курахівська міська лікарня, головний лікар, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Присяжнюк Євген Станіславович, Громадянин України, народився 12.04.1991 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Караван-Сарай", менеджер з продажу, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.
Царьов Василь Петрович, Громадянин України, народився 01.09.1967 р., освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство "Курахівзеленбуд" Курахівської міської ради, директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.

Ткачук Надія Миколаївна, Громадянка України, народилася 27.08.1961 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Курахівська міська рада, керуючий справами виконавчого комітету Курахівської міської ради, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.


Добропольский городской совет
(избраны в 2015 году)

Добропольский городской голова
Аксьонов Андрій Анатолійович, Самовисування, Громадянин України, народився 02.02.1971 р., освіта вища, безпартійний, Новодонецька селищна рада, селищний голова, місце проживання: Смт Новодонецьке М.Добропілля Донецька обл.

Політична Партія "Опозиційний блок"
Древаль Віктор Григорович Громадянин України, народився 10.11.1952 р., освіта вища, безпартійний, Добропільська міська рада, Секретар міської ради, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Сосулєва Наталя Михайлівна Громадянка України, народилася 02.08.1974 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Дошкільний навчальний заклад "Ромашка", завідуюча, місце проживання: смт Новодонецьке м.Добропілля Донецька обл.
Сундучніков Артем Сергійович Громадянин України, народився 03.05.1987 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Управління комунальних котелень ТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля", Начальник дільниці №4, місце проживання: смт Новодонецьке м.Добропілля Донецька обл.
Селіваров Геннадій Борисович Громадянин України, народився 01.03.1968 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Білицьке м.Добропілля Донецька обл.
Яцура Анатолій Іванович Громадянин України, народився 06.06.1948 р., освіта вища, безпартійний, Філіал ТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля"Учбово-курсовий комбінат", Керівник філіалу, місце проживання: м.Білицьке м.Добропілля Донецька обл.
Романенко Геннадій Миколайович Громадянин України, народився 13.06.1966 р., освіта вища, безпартійний, Білицька міська рада, Заступник міського голови, місце проживання: м.Білицьке м.Добропілля Донецька обл.
Дячишена Оксана Валеріївна Громадянка України, народилася 11.11.1974 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Приватний підприємець, місце проживання: м.Білицьке м.Добропілля Донецька обл.
Швед Андрій Васильович Громадянин України, народився 20.09.1970 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ВСП "Шахтоуправління "Білозерське" ТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля", Заступник начальника дільниці з монтажу та демонтажу, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл.
Кітам Костянтин Фридольфович Громадянин України, народився 13.12.1960 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ ТОВ "ДТЕК" "Октябрська ЦЗФ", Генеральний директор, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Гаврихів Вадим Васильович Громадянин України, народився 19.04.1981 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ВСП "Шахтоуправління "Білозерське" ТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля", Керівник департаменту з правового забезпечення, місце проживання: смт Водянське м.Добропілля Донецька обл.
Скляров Олександр Володимирович Громадянин України, народився 11.06.1970 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ТДВ "Шахта "Білозерська", Директор Палацу спорту, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл.
Хорошавін Андрій Сергійович Громадянин України, народився 28.03.1978 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ВСП "Шахтоуправління "Добропольське" ТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля, Заступник начальника дільниці ВТБ, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Плєтньов Володимир Анатолійович Громадянин України, народився 15.03.1950 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Щолоков Ігор Іванович Громадянин України, народився 06.12.1963 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ЦЕЗ Цех №12 "Укртелеком", Начальник, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Ставицька Ліна Семенівна Громадянка України, народилася 07.10.1967 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ДТЕК Добропільська ЦЗФ", Начальник відділу з управління персоналом, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Дрох Валентина Валентинівна Громадянка України, народилася 03.02.1987 р., освіта вища, безпартійна, Дошкільний навчальний заклад "Оленка", завідуюча, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл.
Скрипченко Ольга Вікторівна Громадянка України, народилася 11.06.1984 р., освіта вища, безпартійна, ВСП "Шахтоуправління "Білозерське" ТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля", Фахівець відділу адміністрування персоналу, місце проживання: м.Білозерське м.Добропілля Донецька обл.
Ульянич Олексій Володимирович Громадянин України, народився 20.04.1975 р., освіта вища, безпартійний, НП "Добропільський РЕМ" ПАТ "ДТЕК "Донецькобленерго", Начальник, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Омельченко Володимир Васильович Громадянин України, народився 08.04.1959 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Центр муніципального розвитку м. Добропілля, директор, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.

"Жінки за майбутнє" Всеукраїнське політичне об’єднання
Гетьман Ольга Володимирівна Громадянка України, народилася 11.07.1954 р., освіта вища, безпартійна, Добропільська міська рада, Начальник відділу освіти, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Кальченко Інна Володимирівна Громадянка України, народилася 07.09.1967 р., освіта вища, безпартійна, НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 4 - ДНЗ" Добропільської міської ради, Директор Добропільського НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 4 - ДНЗ", місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Богуш Тетяна Олександрівна Громадянка України, народилася 30.07.1955 р., освіта вища, безпартійна, Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Добропільської міської ради, Директор Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №11, місце проживання: смт Водянське м.Добропілля Донецька обл.
Стреліна Тетяна Іванівна Громадянка України, народилася 05.07.1961 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ І-ІІ ст. №6 Добропільської міської ради, Директор ЗОШ І-ІІ ст. №6, місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.
Линник Наталя Василівна Громадянка України, народилася 14.02.1981 р., освіта вища, безпартійна, НВК "Гімназія- ЗОШ І-ІІІ ст. №1" Добропільської міської ради, Заступник директора з ВР НВК "Гімназія- ЗОШ І-ІІІ ст. №1", місце проживання: м.Добропілля Донецька обл.

Політична партія "Наш край"
Перший кандидат Курдя Ігор Іванович Громадянин України, народився 14.12.1964 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Добропільська міська рада, Перший Заступник голови, місце проживання: м.Добропілля, Донецька обл.
Другов Олександр Полуектович Громадянин України, народився 22.05.1947 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Комунальний заклад охорони здоров’я "Добропільська лікарня інтенсивного лікування", Завідувач лікар- хірург хірургічного відділення, місце проживання: м.Добропілля, Донецька обл.
Федько Ігор Данилович Громадянин України, народився 23.03.1976 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Полікліличне відділення №3 Добропільської лікарні інтенсивного лікування, завідувач, місце проживання: м.Білозерське, м.Добропілля, Донецька обл.
Моргун Олександр Миколайович Громадянин України, народився 10.10.1971 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Фізична особа - підприємець, місце проживання: м.Білозерське, м.Добропілля, Донецька обл.
Константін Маргарита Вікторівна Громадянка України, народилася 29.01.1965 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", ППО незалежної профспілки гірників України ш-ти Новодонецька, Голова, місце проживання: м.Білозерське, м.Добропілля, Донецька обл.

Політична партія "Сила людей"
Осмятченко Ольга Степанівна Громадянка України, народилася 07.02.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: м Добропілля, Донецька обл.
Поліщук Петро Миколайович Громадянин України, народився 13.12.1967 р., освіта вища, член Політичної партії "Сила людей", НВК "ЗОШ I-III ступенів № 3 - ДНЗ ", директор, місце проживання: м Добропілля, Донецька обл.
Орлова Валентина Миколаївна Громадянка України, народилася 16.12.1954 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ОСББ "ЛІДЕР" м.Добопілля, Голова, місце проживання: м Добропілля, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")
Єфімцева Валентина Олександрівна Громадянка України, народилася 30.11.1956 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ПП "Землеупорядник", директор, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.
Вальт Віталій Олександрович Громадянин України, народився 21.12.1984 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.


Новогродовский городской совет
(избраны в 2015 году)

Новогродовский городской голова:

Білецька Людмила Михайлівна, народилася 03.09.1954 р., освіта вища, безпартійна, Новогродівська міська рада, Секретар Новогро-дівської міської ради, місце проживання: Донецька область, м.Новогродівка.

Депутаты:

Партія  “Наш край”
Перший кандидат, Шевченко Олександр Миколайович, народився 18.07.1975 р., освіта вища, безпартійний, Державне підприємство “Селидіввугілля”, Помічник генерального директора, місце проживання: м.Новогродівка
Безручко Наталія Павлівна, народилася 21.04.1966 р., освіта вища, безпартійна, Загальноосвітня школа №8, вчитель, місце проживання: м.Новогродівка
Ляшенко Едуард Олексійович, народився 09.01.1965 р., освіта вища, безпартійний, Новогродівська дільниця Селидвського управління водопровідно- каналізаційного господарства комунального підприємства” “Компанія “Вода Донбасу”, Начальник дільниці, місце проживання: м.Новогродівка
Рябцева Алла Вікторівна, народилася 12.05.1968 р., освіта вища, безпартійна, Публічне акціонерне товариство “Машзавод”, Головний бухгалтер, місце проживання: м.Новогродівка
Портечко Віталій Павлович, народився 15.04.1960 р., освіта вища, безпартійний, Відокремлений підрозділ “Шахта “Росія” державного підприємства “Селидіввугілля”, Заступник директора, місце проживання: м.Новогродівка
Самоздра Людмила Федорівна, народилася 27.06.1957 р., освіта вища, безпартійна, Загальноосвітня школа №10, Директор, місце проживання: м.Новогродівка
Сарасеко Олександр Петрович, народився 11.02.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Відокремлений підрозділ “Шахта “Росія” державного підприємства “Селидіввугілля”, Головний механік, місце проживання: м.Новогродівка
Бєлік Сергій Олександрович, народився 29.11.1986 р., освіта вища, безпартійний, Відокремлений підрозділ “Шахта “Росія” державного підприємства “Селидіввугілля”, Начальник дільниці, місце проживання: м.Новогродівка

Партія захисників Вітчизни
Перший кандидат, Балінов Олександр Олександрович, народився 13.12.1962 р., освіта вища, член Партії захисників Вітчизни, Приватний підприємець, місце проживання: м.Новогродівка
Орлата Ірина Адольфівна, народилася 21.07.1963 р., освіта вища, безпартійна, Новогродівська міська лікарня, Лікар-невролог, місце проживання: м.Новогродівка
Бондар Юлія Миколаївна, народилася 27.06.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: м.Новогродівка
Радченко Євген Федорович, народився 30.05.1970 р., освіта професійно-технічна, член Партії захисників Вітчизни, ПП “Мусейко”, Водій-експедитор, місце проживання: м.Новогродівка
Гресь Віктор Іванович, народився 05.07.1950 р., освіта середня спеціальна, член Партії захисників Вітчизни, Шахта 1/3 Новогродівська, дільниця РСО -3, Слюсар, місце проживання: м.Новогродівка
Мусейко Костянтин Іванович, народився 21.08.1966 р., освіта професійно-технічна, член Партії захисників Вітчизни, Приватний підприємець, місце проживання: м.Новогродівка
Мельник Сергій Олексійович, народився 02.11.1959 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Шахта “Росія”, ДП Селидіввугілля, Гірничомон-тажник, місце проживання: м.Новогродівка

Партія  “Опозиційний блок”
Перший кандидат, Левченко Григорій Степанович, народився 19.05.1965 р., освіта вища, безпартійний, Не працює, Пенсіонер, місце проживання: м.Новогродівка
Лукіна Ольга Вікторівна, народилася 13.03.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Будинок дитячої творчості, Комірник, місце проживання: м.Новогродівка
Бабаєва Надія Анатоліївна, народилася 27.10.1977 р., освіта вища, безпартійна, Загальноосвітня школа №9, вчитель, місце проживання: м.Новогродівка
Удовиченкова Вікторія Вікторівна, народилася 24.12.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Приватний підприємець “Лобанова”, Продавець, місце проживання: м.Новогродівка
Борковець Олександр Вікторович, народився 06.04.1957 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ЗШ №10, вчитель, місце проживання: м.Новогродівка
Матвеєва Антоніна Антонівна, народилася 24.08.1944 р., освіта вища, безпартійна, Не працює, Пенсіонер, місце проживання: м.Новогродівка

Партія  ДемАльянс (Демократичний альянс)
Перший кандидат, Кухлєв Антон Сергійович, народився 10.06.1982 р., освіта вища, член політичної партії ДемАльянс (Демократичний альянс), Донецький національний університет, аспірант, місце проживання: м. Новогродівка
Позняковська Наталія Василівна, народилася 19.02.1978 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Новогродівка
Кавунов Сергій Іванович, народився 20.09.1971 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, шахта “Росія”, машиніст підйому, бригадир, місце проживання: м. Новогродівка
Горобєй Оксана Василівна, народилася 25.07.1978 р., освіта вища, безпартійна, КЛПУ “Новогродівська центральна міська лікарня”, інспектор з кадрів, місце проживання: м. Новогродівка

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат, Братусь Тетяна Володимирівна, народилася 06.03.1968 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ “СОЛІДАРНІСТЬ”, тимчасово не працює, місце проживання: м.Новогродівка


Родинский городской совет
(избраны в 2015 году)

Городской голова

Федоров Сергій Володимирович, Молодіжна партія України, Громадянин України, народився 17.07.1979 р., освіта вища, безпартійний, Родинська міська рада, Голова, місце проживання: Донецька обл., м.Димитров

Депутаты

Молодіжна партія України
Михейкіна Марина Миколаївна, Громадянка України, народилася 01.10.1969 р., освіта загальна середня, безпартійна, Родинська міська лікарня, Медичний реєстратор, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Богачов Руслан Вікторович, Громадянин України, народився 31.10.1972 р., освіта професійно-технічна, член Молодіжної партії України, ДП"ВК "Краснолиманська", слюсар поверхні черговий, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Кіктєва Ольга Володимирівна, Громадянка України, народилася 26.01.1985 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, КП Родинська житлова управляюча компанія, Майстер, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Кіктєв Ігор Олександрович, Громадянин України, народився 28.01.1980 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, ТОВ "АЛЬТТРАНС", директор, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Солоха Сергій Юрійович, Громадянин України, народився 03.07.1981 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, ТОВ "Красноармійський машинобудівний завод", директор, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Андрійченко Катерина Сергіївна, Громадянка України, народилася 23.05.1990 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, ДП"ВК "Краснолиманська", Машиніст підйомних установок, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Самойлов Сергій Михайлович, Громадянин України, народився 10.03.1980 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, тимчасово безробітний, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Хархан Юлія Вікторівна, Громадянка України, народилася 10.01.1980 р., освіта професійно-технічна, член Молодіжної партії України, Суб’єкт підприємницької діяльності, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Колобов Олександр Сергійович, Громадянин України, народився 25.09.1982 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, Родинський професійний ліцей, директор, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Тоічкіна Ольга Рафіківна, Громадянка України, народилася 11.12.1968 р., освіта вища, безпартійна, Родинська ЗОШ 36, вчитель початкових класів, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Оріщенко Денис Сергійович, Громадянин України, народився 21.06.1982 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, Приватний підприємець, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Злий Олександр Леонидович, Громадянин України, народився 30.05.1985 р., освіта професійно-технічна, член Молодіжної партії України, тимчасово безробітний, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Кецко Ганна Миколаївна, Громадянка України, народилася 06.07.1979 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, КП "Родинська житлова управляюча компанія", директор, місце проживання: м.Димитров, Донецька обл.
Саєнко Дмитро Валентинович, Громадянин України, народився 22.03.1983 р., освіта вища, безпартійний, ПСП "ШУ Білозерська" шахта "Новодонецька", Начальник дільниці РГА-2, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Рудаков Олексій Миколайович, Громадянин України, народився 06.06.1980 р., освіта професійно-технічна, член Молодіжної партії України, ТОВ "АВТОЕЛІТ", директор, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Трубчаніна Олена Михайлівна, Громадянка України, народилася 09.09.1974 р., освіта вища, безпартійна, Родинська ЗОШ 8, Заступник директора з НВР, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл., 0, 0,0000
Луценко Сергій Миколайович, Громадянин України, народився 10.02.1989 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, тимчасово безробітний, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл., 0, 0,0000
Клачко Світлана Іванівна, Громадянка України, народилася 26.04.1975 р., освіта вища, член Молодіжної партії України, Родинська ЗОШ 8, вчитель, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл., 0, 0,0000
Грабок Людмила Олександрівна, Громадянка України, народилася 21.05.1965 р., освіта вища, безпартійна, не працює, пенсiонер, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл., 0, 0,0000

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")
Перший кандидат, Бондал Наталія Володимирівна, Громадянка України, народилася 12.02.1966 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Приватний підприємець, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Булавіна Діана Євгенівна, Громадянка України, народилася 09.09.1997 р., освіта загальна середня, безпартійна, Красноармійський ДонНТУ, студентка, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Герасименко Сергій Геннадійович, Громадянин України, народився 19.04.1977 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Приватний підприємець, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Жеребцов Микола Федорович, Громадянин України, народився 06.07.1967 р., освіта вища, безпартійний, ДП ВК "Краснолиманська", Начальник дільниці ЕМЦ, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.

Партія "Відродження"
Перший кандидат, Соснова Людмила Володимирівна, Громадянка України, народилася 20.04.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ДП"Красноармійськвугілля" Відокр.підрозділ Шахта Родинська, Заст.дир. з господарчих та соціальних питань МТС, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Мазурик Оксана Вікторівна, Громадянка України, народилася 15.08.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Домогосподарка, місце проживання: м.Родинське, м.Красноармійськ, Донецька обл.


Белицкий городской совет
(избраны в 2015 году)

Городской голова

Заварзін Олександр Тихонович, Самовисування, Громадянин України, народився 05.01.1961 р., освіта вища, безпартійний, виконавчий комітет Білицької міської ради, Міський голова, місце проживання: м. Білицьке, м.Добропілля, Донецька обл.

Депутаты

Політична Партія "Опозиційний блок"
Романенко Микола Миколайович, Громадянин України, народився 25.08.1973 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Приватне підприємство, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Павлова Валентина Йосипівна, Громадянка України, народилася 02.03.1949 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Білицька міська лікарня, Лікар-терапевт, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Іванова Тетяна Віталіївна, Громадянка України, народилася 01.07.1967 р., освіта середня спеціальна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Білицька міська рада, секретар, місце проживання: смт Водянське, м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Глущенко Олена Петрівна, Громадянка України, народилася 02.07.1967 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Білицький БІ для громадян похилого віку та інвалідів, Заступник директора, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Гайдук Сергій Андрійович, Громадянин України, народився 10.04.1963 р., освіта професійно-технічна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Ш-та "Алмазна", Начальник дільниці ШТ 2, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Краснопольський Артем Володимирович, Громадянин України, народився 21.11.1990 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", БК ім.Шевченко ш-ти "Білицька", Зам.директора, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Жидков Володимир Андрійович, Громадянин України, народився 19.08.1954 р., освіта професійно-технічна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", пенсіонер, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Онищук Світлана Станіславівна, Громадянка України, народилася 15.02.1977 р., освіта загальна середня, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Бібліотека профкому ш-та"Білицька", бібліотекар, місце проживання: смт Водянське, м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Істратов Сергій Володимирович, Громадянин України, народився 20.06.1979 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Єлектропідстанція Iгр. ПС "Червоноармійська-330кВ", диспетчер, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Чала Галина Іванівна, Громадянка України, народилася 22.02.1940 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", пенсіонер, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Акулов Іван Олександрович, Громадянин України, народився 29.07.1968 р., освіта середня спеціальна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ФОП Романенко М.М., Завідуючий складом, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Лепешенкова Світлана Геннадіївна, Громадянка України, народилася 21.09.1962 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", підприємець, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Єфремов Сергій Володимирович, Громадянин України, народився 28.04.1947 р., освіта середня спеціальна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", пенсіонер, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Шрейдер Володимир Анатолійович, Громадянин України, народився 22.07.1970 р., освіта середня спеціальна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Міщенко Сергій Петрович, Громадянин України, народився 15.10.1962 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ЦЗФ"Октябрьська" ПАТ"ДТЕК Добропіллявугілля", Нач. Дільниці по ПВ, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Соложенцев Геннадій Сергійович, Громадянин України, народився 09.06.1963 р., освіта професійно-технічна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", пенсіонер, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Воротиленко Ніна Тихонівна, Громадянка України, народилася 02.01.1954 р., освіта професійно-технічна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Культурно-спортивний комплекс ш-ти "Білицька", директор, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Селезньов Сергій Геннадійович, Громадянин України, народився 06.02.1983 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Приватне підприємство, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Воротиленко Тамара Федорівна, Громадянка України, народилася 20.05.1947 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", пенсіонерка, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")
Перший кандидат, Денисова Аліна Юріївна, Громадянка України, народилася 14.09.1992 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ДНУ м.Вінниця, Аспірант, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Тахтаров Ігор Володимирович, Громадянин України, народився 21.10.1969 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", підприємець, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Павленко Ольга Іванівна, Громадянка України, народилася 14.11.1964 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", підприємець, місце проживання: м. Білицьке, м. Добропілля, Донецька обл.
Масюк Валентин Вікторович, Громадянин України, народився 28.03.1980 р., освіта професійно-технічна, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ППУ 97 у ДСНС, пожежний, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.

Партія "Сильна Україна" (Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна")
Перший кандидат, Верещагін Віталій Олександрович, Громадянин України, народився 16.09.1978 р., освіта вища, член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", ПАТ "ДТЕК Октябрьська ЦЗФ", Заст.директора з виробництва, місце проживання: м.Білицьке, м.Добропілля, Донецька обл.
Рязанов Олександр Геннадійович, Громадянин України, народився 29.07.1969 р., освіта загальна середня, член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", УПР 5 ш-та "Алмазна", Електрослюсар підземний, місце проживання: м.Білицьке, м.Добропілля, Донецька обл.
Свириденко Віталій Петрович, Громадянин України, народився 14.02.1967 р., освіта професійно-технічна, член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", Білицький ліцей, Майстер виробничого навчання, місце проживання: м.Білицьке, м.Добропілля, Донецька обл.


Белозерский городской совет
(избраны в 2015 году)

Городской голова

Макєєв Сергій Володимирович, Самовисування, Громадянин України, народився 18.04.1970 р., освіта вища, безпартійний, Голова фермерського господарства Злата-Лія, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.

Депутаты

Політична Партія "Опозиційний блок"
Шотт Вікторія Геннадіївна, Громадянка України, народилася 24.06.1979 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Виконавчий комітет Білозерської міської ради, Секретар Білозерської міської ради, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Васильєв Володимир Миколайович, Громадянин України, народився 25.05.1962 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Войтович Ярослав Миколайович, Громадянин України, народився 26.06.1982 р., освіта вища, безпартійний, ТДВ"Шахта "Білозерська", Електрослюсар підземний СО-2, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Артеменко Костянтин Григорович, Громадянин України, народився 04.07.1975 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ВСП "Шахтоуправління "Білозерське" ТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля", Начальник дільниці ВТБ, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Разумнікова Ірина Іванівна, Громадянка України, народилася 24.04.1974 р., освіта вища, безпартійна, Амбулаторія 4, Лікар, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Обідін Андрій Костянтинович, Громадянин України, народився 08.10.1973 р., освіта загальна середня, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ВСП "ШахтоуправлінняТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля", Прохідник ДПР 8, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Бондарчук Едуард Валерійович, Громадянин України, народився 21.11.1969 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець, Фізична особа– підприємець, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Вулідо Антоніна Григорівна, Громадянка України, народилася 02.11.1964 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Росинка", Вихователь, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Мамонтов Олексій Михайлович, Громадянин України, народився 15.03.1989 р., освіта вища, безпартійний, ВСП "Шахтоуправління "Білозерське" ТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля", Заступник механіка дільниці 4, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Жижин Олександр Павлович, Громадянин України, народився 02.06.1958 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Лиманський Максим Борисович, Громадянин України, народився 18.04.1978 р., освіта вища, безпартійний, ВСП "Шахтоуправління "Білозерське" ТОВ "ДТЕК "Добропіллявугілля", Старший начальник зміни з ОП, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Рябченко Павло Іванович, Громадянин України, народився 08.11.1957 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Афанасьєва Наталія Василівна, Громадянка України, народилася 07.03.1962 р., освіта вища, безпартійна, Амбулаторія, Лікар, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.

Політична партія "Наш край"
Разуменко Олександр Миколайович, Громадянин України, народився 25.08.1956 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Білозерська міська рада, Білозерський міський голова, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Леусенко Клавдія Семенівна, Громадянка України, народилася 23.09.1948 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", КП "Білозерський Успіх", директор, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Подхалюзін Віталій Євгенійович, Громадянин України, народився 22.06.1977 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", ФЛП, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Жемелка Остап Мар’янович, Громадянин України, народився 25.03.1954 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", КрасноармійськРВУ"Компанія Вода Лонбасу, інженер-енергетик, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Сгібнєва Ольга Володимирівна, Громадянка України, народилася 21.07.1952 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Наш край", Асоціація "Гармонія", Голова, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Агапова Надія Богданівна, Громадянка України, народилася 06.12.1948 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ТДВ"Шахта "Білозерська", Старший діловод, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Хничова Наталя Миколаївна, Громадянка України, народилася 30.01.1968 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Виконком Білозерської міської ради, Секретар виконкому, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Остапов Олександр Володимирович, Громадянин України, народився 10.03.1946 р., освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Наш край", ТДВ Шахта "Білозерська", Помічник генерального директора, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Чубченко Микола Іванович, Громадянин України, народився 11.01.1955 р., освіта вища, член Політичної партії "Наш край", Білозерський гірничий ліцей, Директор ліцею, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Саарова Тетяна Іванівна, Громадянка України, народилася 28.12.1959 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.
Щетініна Зухра Ассафовна, Громадянка України, народилася 17.02.1955 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")
Ворона Вадим Васильович, Громадянин України, народився 29.06.1966 р., освіта вища, безпартійний, КЛПЗ "Добропільська міська лікарня, Лікар-стоматолог, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.

Бутрік Оксана Іванівна, Громадянка України, народилася 06.01.1975 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Сонечко", вихователь, місце проживання: м. Білозерське, Донецька обл.

Украинский городской совет
(избраны в 2015 году)

Украинский городской голова

Ященко Сергій Вікторович, народився 02.04.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Український Ісполком, Заступник Міского голови, місце проживання: м.Українськ.

Депутаты

Партія  “Опозиційний блок”
Ткачова Наталія Миколаївна, народилася 28.08.1966 р., освіта вища, безпартійна, Українська міська рада, Секретар ради, місце проживання: м.Українськ
Адамчук Валентин Борисович, народився 22.06.1959 р., освіта вища, безпартійний, шахта “Україна”, Голова проф. спілки ш. “Україна”, місце проживання: м.Українськ
Коломоєць Олександр Іванович, народився 07.02.1967 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Українськ
Курбетьєва Ольга Савівна, народилася 17.06.1962 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Зав. матер. сховищем, місце проживання: м.Українськ
Пєхов Сергій Васильович, народився 11.03.1986 р., освіта вища, безпартійний, ВП шахта “Україна”, Прохідник, місце проживання: м.Українськ
Фенченко Тетяна Миколаївна, народилася 10.11.1973 р., освіта загальна середня, безпартійна, ПП “Горизонт”, Касир, місце проживання: м.Українськ
Різник Вікторія Вікторівна, народилася 10.10.1966 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Пробовідбирач ВХЛ, місце проживання: м.Українськ
Горбачова Надія Петрівна, народилася 20.06.1966 р., освіта вища, безпартійна, БТДЮ м. Українськ, Педагог, місце проживання: м.Українськ
Стрічко Олена Анатоліївна, народилася 22.09.1973 р., освіта загальна середня, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Оператор центрального пульта керування, місце проживання: м.Українськ
Власенко Тетяна Василівна, народилася 09.06.1969 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Начальник зміни, місце проживання: м.Українськ
Вербицька Анна Андріївна, народилася 01.08.1987 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Інженер програміст, місце проживання: м.Українськ
Дмитрієва Тетяна Володимирівна, народилася 16.05.1963 р., освіта вища, безпартійна, ПАО “ЦЗФ “Україна”, Ел.слюсар черговий по ремонту обладнання, місце проживання: м.Українськ

Партія  “Наш край”
Перший кандидат, Анохіна Наталія Миколаївна, народилася 02.10.1989 р., освіта вища, безпартійна, Українська міська рада, Завідуюча ВОБ, місце проживання: м. Українськ
Олейніков Олександр Петрович, народився 16.08.1984 р., освіта вища, безпартійний, шахта “Україна”, Начальник зміни по ТБ, місце проживання: м. Українськ
Мельник Костянтин Олександрович, народився 23.07.1983 р., освіта вища, безпартійний, шахта “Україна”, Гроз уч. №7,, місце проживання: м. Українськ
Христофоров Денис Сергійович, народився 05.08.1980 р., освіта вища, безпартійний, шахта “Україна”, Начальник зміни по ТБ, місце проживання: м. Українськ
Кукса Ольга Василівна, народилася 30.03.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ДНЗ № 18 “Космос”, Помічник вихователя, місце проживання: м. Українськ
Севастянов Сергій Георгійович, народився 24.09.1958 р., освіта загальна середня, безпартійний, шахта “Україна”, Машиніст ГВМ, місце проживання: м. Українськ

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат, Роговський Олександр Семенович, народився 23.05.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: м.Українськ
Попова Наталія Володимирівна, народилася 01.08.1977 р., освіта вища, безпартійна, Загальноосвітня школа I – III ступенів №12, Медична сестра, місце проживання: м.Українськ
Ясик Ігор Олександрович, народився 29.07.1982 р., освіта вища, безпартійний, Відокремлений підрозділ шахта “Україна” державного підприємства “Селидіввугілля”, Гірничий майстер, місце проживання: м.Українськ
Клименко Олександр Михайлович, народився 29.12.1966 р., освіта вища, безпартійний, Рота охорони Красноармійсько-Селидівського обєднаного миськвоєнкомату, Військовослужбовець, місце проживання: м.Українськ
Пішта Іван Іванович, народився 02.01.1960 р., освіта вища, безпартійний, Рота охорони Красноармійсько-Селидівського обєднаного миськвоєнкомату, Військовослужбовець, місце проживання: м.Українськ

Радикальна партія Олега Ляшка
Перший кандидат, Болотніков Василь Арсенійович, народився 06.02.1951 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ВП шахта “Україна” ДП ВО “Селидіввугілля”, начальник дільниці буро-вибухових робіт, місце проживання: м.Українськ
Вольська Вікторія Валеріївна, народилася 14.06.1973 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м.Українськ
Вольська Раїса Василівна, народилася 30.05.1952 р., освіта загальна середня, безпартійна, “Компанія “Вода Донбасу” м.Українськ, контролер, місце проживання: м.Українськ


Горняцкий городской совет
(избраны в 2015 году)

Горняцкий городской голова

Коваленко Сергій Володимирович, народився 24.09.1958 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, КП “ЖКС м. Гірник”, директор, місце проживання: м. Гірник.

Депутаты

Партія  “Опозиційний блок”
Перший кандидат, Касарига Іван Іванович, народився 20.02.1948 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Гірник
Колошина Олена Анатоліївна, народилася 10.12.1970 р., освіта вища, безпартійна, ПП “Оріон АТ”, директор, місце проживання: м. Гірник
Ломака Ірина Олександрівна, народилася 28.04.1981 р., освіта вища, безпартійна, Гірницька міська рада, старший інспектор військово-облікового столу, місце проживання: м. Гірник
Архипенко Максим Володимирович, народився 11.06.1983 р., освіта вища, безпартійний, ПАО “ДТЕК” Донецької області, електромонтер, місце проживання: м. Гірник
Магомедов Буньян Русланович, народився 12.10.1983 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: м. Гірник
Сітнікова Валентина Іванівна, народилася 21.06.1956 р., освіта вища, безпартійна, громадська організація “Щире серце”, голова правління, місце проживання: м. Гірник
Крохіна Катерина Володимирівна, народилася 27.10.1976 р., освіта вища, безпартійна, ПДЮТ м.Гірник, методист, місце проживання: м. Гірник
Кодикова Наталя Олександрівна, народилася 17.09.1975 р., освіта вища, безпартійна, Будинок культури м. Гірник, завідуюча центром молодіжним, місце проживання: м. Гірник
Самофалов Микола Іванович, народився 03.10.1952 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Гірник
Журман Павло Миколайович, народився 13.08.1964 р., освіта загальна середня, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: м. Гірник
Бондар Олександр Олександрович, народився 07.05.1976 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: с. Курахівка
Резніков Володимир Валентинович, народився 16.08.1972 р., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ “Донпром”, начальник дільниці, місце проживання: м. Гірник
Колісник Надія Борисівна, народилася 22.06.1980 р., освіта вища, безпартійна, ВП “Курахівська”, завідуючий їдальні, місце проживання: м. Гірник
Парфьонова Людмила Миколаївна, народилася 18.07.1972 р., освіта загальна середня, безпартійна, ВП шахта “Курахівська”, інженер, місце проживання: м. Гірник
Мосьонз Світлана В’ячеславівна, народилася 06.10.1959 р., освіта загальна середня, безпартійна, ОСББ “Світанок”, голова правління, місце проживання: м. Гірник

Партія  “Наш край”
Перший кандидат, Пшеченко Лариса Вікторівна, народилася 19.02.1965 р., освіта вища, безпартійна, загально освітня школа №17, вчитель, місце проживання: м. Гірник
Купріянов Олександр Вікторович, народився 13.08.1973 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Ремпроммаш”, заступник директора, місце проживання: м. Гірник
Гуков Ігор Анатолійович, народився 21.01.1987 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ВП шахта “Курахівська”, гірничий робітник, місце проживання: м. Гірник
Левчук Ігор Володимирович, народився 25.06.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: м. Гірник
Коміссарова Вікторія Василівна, народилася 01.12.1964 р., освіта вища, безпартійна, ДНЗ “Топольок”, вихователь, місце проживання: м. Гірник
Козиренко Олександр Володимирович, народився 02.06.1969 р., освіта загальна середня, безпартійний, СТО м. Гірник, директор, місце проживання: м. Гірник

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат, Анайко Сергій Вікторович, народився 16.08.1965 р., освіта загальна середня, безпартійний, відокремлений підрозділ “Шахта “Курахівська” державного підприємства “Селидіввугілля”, гірничий робітник, місце проживання: м. Гірник
Миронов Олександр Сергійович, народився 01.10.1988 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа підприємець “Масло”, монтажник зв’язку, місце проживання: м. Гірник

Радикальна партія Олега Ляшка
Перший кандидат, Богодарова Олена Сергіївна, народилася 21.06.1975 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Гірницьке професійно-технічне училище, викладач, місце проживання: м. Гірник
Довгоброд Любов Василівна, народилася 01.08.1954 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Гірницьке професійно-технічне училище, викладач, місце проживання: м. Гірник


Кураховский поселковый совет
(избраны в 2015 году)

Кураховский поселковый голова:

Фунтікова Ірина Євгеніївна, Самовисування, народилася 13.01.1967 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська ЗОШ І-Ш ступенів №22, Заступник директора, місце проживання: Смт Курахівка.

Депутаты:

Фунтиков Олександр Леонідович, Самовисування, народився 27.11.1977 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Курахівка
Єрмакова Олена Григорівна, Самовисування, народилася 21.11.1968 р., освіта вища, безпартійна, Зорянська ЗОШ І-Ш ступенів, Вчитель історії та правознавства, місце проживання: смт Курахівка
Гоменюк Євгенія Геннадіївна, Самовисування, народилася 21.01.1977 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська ЗОШ І-Ш ступенів №22, Вчитель початкових класів, місце проживання: смт Курахівка
Єфременкова Оксана Вікторівна, Самовисування, народилася 11.09.1977 р., освіта вища, безпартійна, Цукуринська ЗОШ І-Ш ступенів № 26, Заступник директора, місце проживання: смт Курахівка
Лєкарєва Людмила Володимирівна, Самовисування, народилася 30.11.1977 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська селищна рада, Спеціаліст 1 категорії з питань благоустрою та земельних відносин, місце проживання: смт Курахівка
Гуденко Галина Миколаївна, Самовисування, народилася 03.05.1957 р., освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: Смт Курахівка
Маценко Наталія Сергіївна, Самовисування, народилася 22.06.1955 р., освіта загальна середня, безпартійна, Шахта Курахівська, Ведучий інженер, місце проживання: смт Курахівка
Гомон Наталія Вікторівна, Самовисування, народилася 11.08.1973 р., освіта вища, безпартійна, Селидівське ПУВКГ, контролер, місце проживання: смт Курахівка
Кривинець Олександра Василівна, Самовисування, народилася 25.07.1949 р., освіта вища, безпартійна, Курахівська ЗОШ І-Ш ступенів №22, Вчитель російської мови та зарубіжної літератури, місце проживання: смт Курахівка
Цибуліна Лариса Миколаївна, Самовисування, народилася 24.07.1978 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, КП ЖКС Місто Гірник, Начальник ЖЕУ №6.7, місце проживання: смт Курахівка
Маріна Ольга Іванівна, Самовисування, народилася 30.07.1967 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, - місце проживання: смт Курахівка
Недєлькіна Віолетта Вікторівна, Самовисування, народилася 25.09.1987 р., освіта вища, безпартійна, Дитячий заклад "Ясна поляна", Практичний психолог, місце проживання: смт Курахівка
Зінчук Ганна Миколаївна, Самовисування, народилася 07.10.1976 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт Курахівка
Поцелуєва Марина Костянтинівна, Самовисування, народилася 03.07.1982 р., освіта загальна середня, безпартійна, ТД"Золотой урожай", Торговий представник, місце проживання: смт Курахівка
Литвиненко Олександр Іванович, Самовисування, народився 15.08.1957 р., освіта загальна середня, безпартійний, Шахта "Курахівська", Гірничний робітник, місце проживання: смт Курахівка
Бурік Людмила Євгенівна, Самовисування, народилася 15.01.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт Курахівка
Бекезіна Олена Леонідівна, Самовисування, народилася 04.09.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, приватний підприємець, місце проживання: смт Курахівка
Оніпко Ірина Осипівна, Самовисування, народилася 11.03.1965 р., освіта вища, безпартійна, приватний підприємець, місце проживання: смт Курахівка
Петрікова Тетяна Анатоліївна, Самовисування, народилася 06.07.1968 р., освіта вища, безпартійна, Зорянська загальноосвітня школа, Вчитель початкових класів, місце проживання: смт Курахівка
Бессарабова Олена Леонідівна, Самовисування, народилася 01.11.1960 р., освіта загальна середня, безпартійна, Магазин смт Гостре, продавець, місце проживання: смт Гостре
Гаврилко Тетяна Олегівна, Самовисування, народилася 11.01.1978 р., освіта вища, безпартійна, Курахівський тубсанаторій для дорослих, інспектор з кадрів, місце проживання: смт Гостре
Міненко Інна Вікторівна, Самовисування, народилася 17.08.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт Гостре


Цукуринский поселковый совет
(избраны в 2015 году)

Цукуринский поселковый голова:

Ярош Олександр Григорович, Самовисування, Громадянин України, народився 17.08.1984 р., освіта вища, безпартійний, Цукуринська ЗОШ№26, Директор ЗОШ №26, місце проживання: смт Цукурине

Депутаты:

Колтук Антон Миколайович, Самовисування, народився 20.08.1988 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине
Коломієць Олена Миколаївна, Самовисування, народилася 09.10.1978 р., освіта вища, безпартійна, Держземагенство м.Селидове Донецької обл., Головний спеціаліст, місце проживання: м.Селидове
Лубкіна Людмила Володимирівна, Самовисування, народилася 02.11.1951 р., освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: смт Цукурине
Демянюк Лідія Олександрівна, Самовисування, народилася 01.08.1982 р., освіта загальна середня, безпартійна, ВПС Цукурине, листоноша, місце проживання: смт Цукурине
Середіна Наталія Афанасіївна, Самовисування, народилася 14.05.1951 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: смт Цукурине
Галковська Ольга Юріївна, Самовисування, народилася 15.08.1985 р., освіта вища, безпартійна, Цукуринська селищна рада, м.Селидове Донецька обл., Секретар виконкому, місце проживання: смт Цукурине
Солона Надія Анатоліївна, Самовисування, народилася 03.08.1988 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине
Зиневич Вікторія Миколаївна, Самовисування, народилася 27.10.1980 р., освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, Лікар УЗД, місце проживання: смт Цукурине
Павленко Євгеній Сергійович, Самовисування, народився 10.04.1984 р., освіта загальна середня, безпартійний, ГУДМНС України у Донецькій обл., Рятувальник загону, місце проживання: смт Цукурине
Нестеренко Денис Павлович, Самовисування, народився 16.04.1985 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине
Білик Тетяна Ігорівна, Самовисування, народилася 12.03.1985 р., освіта вища, безпартійна, Селидівський міський відділ ГУ ДСНС України у Донецькій обл., Провідний фахівець, місце проживання: смт Цукурине
Сергієнко Галина Миколаївна, Самовисування, народилася 16.01.1958 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: смт Цукурине
Віхрова Світлана Михайлівна, Самовисування, народилася 02.10.1968 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине
Блохіна Наталія Олександрівна, Самовисування, народилася 19.10.1989 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Цукурине


Удачненська селищна рада
(избраны в 2015 году)

Голова
Дугельний Валерій Володимирович, Самовисування, Громадянин України, народився 14.07.1963 р., освіта вища, безпартійний, Красноармійська підстанція електропостачання, начальник тягової підстанції, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.

Депутати

Блоха Юрій Михайлович, Самовисування, Громадянин України, народився 11.04.1975 р., освіта загальна середня, безпартійний, СТОВ АФ "Дружба", тракторист, місце проживання: с.Новосергіївка, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Смульська Любов Миколаївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 26.06.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, КТЦСОН, Соціальний працівник, місце проживання: с.Новосергіївка, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Олійник Денис Костянтинович, Самовисування, Громадянин України, народився 29.10.1991 р., освіта вища, безпартійний, безробітний, місце проживання: с.Новомиколаївка, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Деменко Наталія Михайлівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 12.12.1972 р., освіта вища, безпартійна, Удачненська ЗОШ, вчитель, місце проживання: с.Муравка, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Куденко Надія Іванівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 20.01.1947 р., освіта вища, безпартійна, СТОВ АФ "Дружба", Завідуюча фермою, місце проживання: с.Леніне, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Безкоровайна Світлана Вікторівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 03.04.1988 р., освіта вища, безпартійна, Удачненська селищна рада, спеціаліст II категорії, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Бурим Микола Михайлович, Самовисування, Громадянин України, народився 21.05.1963 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ ШУ "Покровське", електрослюсар, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Дем’яненко Лариса Миколаївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 01.07.1975 р., освіта вища, безпартійна, Удачненська амбулаторія, сімейна медична сестра, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Волкова Тетяна Миколаївна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 24.12.1956 р., освіта вища, безпартійна, Удачненська селищна рада, рахівник касир, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Вискребець Оксана Олександрівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 02.08.1987 р., освіта вища, безпартійна, ПАТ ШУ "Покровське", оператор комп’ютерного набору, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Третяк Світлана Анатоліївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 07.08.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ПАТ ШУ "Покровське", моторист вентиляційних установок, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Бородіна Юлія Вікторівна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 24.05.1977 р., освіта вища, безпартійна, Удачненська селищна рада, секретар, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Гуля Тетяна Василівна, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Громадянка України, народилася 25.03.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Удачненська ЗОШ, двірник, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.
Барин Неля Миколаївна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 04.09.1977 р., освіта вища, безпартійна, Удачненський ДНЗ "Червона шапочка", завгосп, місце проживання: смт Удачне, Красноармійський р-н, Донецька обл.


Шевченківська селищна рада
(избраны в 2015 году)

Голова
Меркулова Надія Дмитрівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 10.01.1960 р., освіта вища, безпартійна, безробітна, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.

Депутати

Тімошина Олена Миколаївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 30.08.1953 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонерка, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Трегубова Ганна Василівна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 18.11.1984 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ШУ "Покровське", Машиніст конвеєра дільниці ТП, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Яришева Катерина Володимирівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 20.02.1967 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Курочка Марина Сергіївна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 24.08.1984 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", тимчасово не працює, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Шевкун Юрій Юрійович, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянин України, народився 24.11.1982 р., освіта професійно-технічна, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ШУ "Покровське", Гірничий майстер, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Кусіє Олександр Іванович, Самовисування, Громадянин України, народився 21.06.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Шахта 1-3 Новогродівка, Прохідник, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Кушвід Інна Валентинівна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 21.01.1964 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАО "ШУ "Покровське", ДНЗ 30 "Голубок", Завідуюча господарством, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Гнатенко Наталія Анатоліївна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 15.11.1971 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАО "ШУ "Покровське",ДНЗ 30 "Голубок", завідуюча, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Сушкова Марія Петрівна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 25.12.1951 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ШУ "Покровське", Директор БК ім.Т.Г.Шевченко, місце проживання: м.Красноармійськ, Донецька обл.
Призначені повторні вибори на 27.12.2015
Клименко Сергій Вікторович, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянин України, народився 23.11.1982 р., освіта загальна середня, член Політичної Партії "Опозиційний блок", ПАТ "ШУ "Покровське", Прохідник дільниці МДО-5, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Пилипенко Михайло Миколайович, Самовисування, Громадянин України, народився 09.01.1960 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.
Призначені повторні вибори на 27.12.2015
Анастасова Наталія Володимирівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 28.02.1966 р., освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: смт Шевченко, м.Красноармійськ, Донецька обл.


Гродівська селищна рада
(избраны в 2015 году)

Голова
Руденко Людмила Петрівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 11.11.1959 р., освіта вища, безпартійна, Гродівська селищна рада, селищний голова, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл.

Депутаты
Дзюбан Людмила Вікторівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 04.06.1963 р., освіта вища, безпартійна, Гродівська селищна лікарська амбулаторія, сімейний лікар, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Скакун Олександр Іванович, Самовисування, Громадянин України, народився 08.05.1961 р., освіта загальна середня, безпартійний, ш-та 1/3Новогродівська, Стволовий ш-та 1/3Новогродівська, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Петров Петро Петрович, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянин України, народився 07.01.1953 р., освіта загальна середня, безпартійний, ш-та ім..Стаханова, електрослюсар, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Червінчак Оксана Миколаївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 28.03.1974 р., освіта вища, безпартійна, Гродівська селищна лікарська амбулаторія, Сімейна медичне сестра, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Баришник Василь Дмитрович, Самовисування, Громадянин України, народився 11.08.1978 р., освіта вища, безпартійний, Гродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Чупахіна Любов Іванівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 20.01.1962 р., освіта вища, безпартійна, Гродівська селищна рада, Секретар виконкому, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Яблонська Людмила Яношівна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 23.05.1962 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "ВІТАК", директор, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Ільницький-Кольганович Володимир Миколайович, Самовисування, Громадянин України, народився 20.05.1966 р., освіта вища, безпартійний, Ш-та 1/3Новогродівська, охоронець, місце проживання: Смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Демура Василь Іванович, Самовисування, Громадянин України, народився 30.07.1969 р., освіта вища, безпартійний, Ш-та Краснолиманська, Гірничі робітник, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Моргун Леонід Леонідович, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянин України, народився 18.02.1980 р., освіта загальна середня, безпартійний, ФОП, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Касьянова Світлана Вячеславівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 31.05.1968 р., освіта вища, безпартійна, Гродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель, місце проживання: смт.Гродівка Красноармійський р-н Донецька обл..
Левенець Сергій Миколайович, Самовисування, Громадянин України, народився 05.06.1962 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: село Журавка Красноармійський р-н Донецька обл..
Туктаєва Тетяна Іванівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 18.07.1974 р., освіта вища, безпартійна, Красноярська сільська бібліотека, бібліотекар, місце проживання: село Красний Яр Красноармійський р-н Донецька обл..
Романько Надія Василівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 06.02.1960 р., освіта вища, безпартійна, Димитровська інфекційна лікарня, Медичне сестра, місце проживання: село Московське Красноармійський р-н Донецька обл.


Новоекономічна селищна рада
(избраны в 2015 году)

Голова
Хлопяник Тетяна Миколаївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 04.12.1962 р., освіта вища, безпартійна, Новоекономічна селищна рада, селищний голова, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область

Депутати
Бережна Тетяна Іванівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 06.03.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Новоекономічна селищна рада, касир, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Ляхова Лідія Олександрівна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 26.03.1959 р., освіта загальна середня, безпартійна, Поштове відділення смтт Новоекономічне, листоноша, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Черкасова Юлія Миколаївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 07.02.1982 р., освіта вища, безпартійна, Новоекономічна ЗОШ, вчитель, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Павлов Віктор Володимирович, Самовисування, Громадянин України, народився 17.11.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, КП "Води Донбасу", охоронець, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Юзипович Ганна Несторівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 12.06.1963 р., освіта загальна середня, безпартійна, Шахта імені Стаханова, прибиральниця, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Жевернюк Людмила Тимофіївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 31.07.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Територіальний центр із захисту населення, соціальний робітник, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Наумова Лариса Анатоліївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 10.05.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Новоекономічна селищна рада, завідуюча військово – облікового бюро, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський район, Донецька область
Петрова Світлана Володимирівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 02.03.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Шахта имені Стаханова, фельдшер, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Трубіна Людмила Олександрівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 05.03.1975 р., освіта вища, безпартійна, Новоекономічна селищна рада, секретар, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Філінська Світлана Іванівна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 21.08.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Новоекономічний ЦКіД, завідуюча дитячим сектором, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Кукуруза Сергій Олександрович, Самовисування, Громадянин України, народився 01.11.1980 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Паринцева Людмила Іванівна, Політична Партія "Опозиційний блок", Громадянка України, народилася 17.05.1961 р., освіта загальна середня, безпартійна, приватний підприємець, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Кисельова Марина Степанівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 31.08.1977 р., освіта вища, безпартійна, Новоекономічна селищна рада, головний бухгалтер, місце проживання: смт Новоекономічне, Красноармійський р-н, Донецька область
Баюра Наталя Олександрівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 30.03.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с. Балаган, Красноармійський р-н, Донецька область


Святогорівська селищна рада
(избраны в 2015 году)

Голова
Бєлянкін Віктор Геннадійович, Самовисування, Громадянин України, народився 26.11.1986 р., освіта вища, безпартійний, Святогорівська селищна рада, голова, місце проживання: м.Добропілля, Донецька обл.

Депутати
Верстак Наталя Станіславівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 22.07.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Святогорівська селищна рада, Завідуюча ВОБ, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Скицький Юрій Петрович, Самовисування, Громадянин України, народився 25.10.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Шахта "Білозерська", ГРОЗ, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Авраменко Тетяна Анатоліївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 30.06.1976 р., освіта вища, безпартійна, Святогорівська селищна рада, секретар, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Бабаков Микола Геннадійович, Самовисування, Громадянин України, народився 19.05.1965 р., освіта загальна середня, безпартійний, ФОП "Бабаков", директор, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Прокопенко Анатолій Вікторович, Самовисування, Громадянин України, народився 01.01.1980 р., освіта загальна середня, безпартійний, Шахта "Білозерська", електрослюсар підземний, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Вініченко Зоя Іванівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 17.09.1957 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Вініченко Леонід Миколайович, Самовисування, Громадянин України, народився 01.04.1954 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Сметана Тетяна Сергіївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 18.09.1992 р., освіта вища, безпартійна, Святогорівський сільський будинок культури, організатор, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Жахалова Галина Василівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 20.03.1972 р., освіта загальна середня, безпартійна, СФГ "Благодать", головний бухгалтер, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Остапенко Олена Григорівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 23.11.1981 р., освіта вища, безпартійна, СФГ "Прайм", головний бухгалтер, місце проживання: с. Вірівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Рязанцев Юрій Леонідович, Аграрна партія України, Громадянин України, народився 26.07.1970 р., освіта вища, безпартійний, Вірівський сільський будинок культури, директор, місце проживання: с. Вірівка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Капустіна Валентина Анатоліївна, Самовисування, Громадянка України, народилася 05.05.1956 р., освіта вища, безпартійна, ФОП "Карустіна В.А.", директор, місце проживання: с. Копані, Добропільський р-н, Донецька обл.
Смучок Петро Миколайович, Самовисування, Громадянин України, народився 04.08.1952 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с. Новоукраїнка, Добропільський р-н, Донецька обл.
Кірко Катерина Олександрівна, Самовисування, Громадянка України, народилася 18.02.1995 р., освіта вища, безпартійна, Святогорівська селищна рада, діловод, місце проживання: смт Свято горівка, Добропільський р-н, Донецька обл.




Депутаты прошлых созывов

Красноармійська районна рада
(избрана в 2010 году)

Партія регіонів
Костюк Михайло Семенович, Освіта вища, член Партії регіонів, Красноармійська районна рада, голова
Масло Надія Анатоліївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красноармійська районна рада, заступник голови
Дробний Іван Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ АФ " Дружба", директор
Полякова Лідія Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Гродівська амбулаторія, головний лікар
Шевченко Валентин Йосипович, Освіта вища, член Партії регіонів, РВУ КП "Компанія " Вода Донбасу", директор
Мороз Анатолій Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, Красноармійське МІПП, директор
Радченко Тетяна Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красноармійська райдержадміні-страція, заступник голови
Герасименко Лариса Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Фінансове управління Красноармійської райдержадміні-страції, начальник
Черкашин Олександр Євгенович, Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство " Партнер", директор
Соловйов Євген Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Філія "Красноармійський автодор ", керівник
Рогоза Світлана Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красноармійська райдержадміні-страція, керівник апарату
Бедрик Олександр Олександрович, Освіта вища, член Партії регіонів, Красноармійської МСЕК, голова
Кухаренко Людмила Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Гродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
Куліш Павло Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ АФ " Колос", директор
Кудрявцев Олександр Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВД " Красне", керівник
Геращенко Надія Федорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Новоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
Руденко Володимир Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Красноармійська районна державна адміністрація, голова
Лопушанська Олена Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Управління Пенсійного фонду України в Красноармійському районі Донецької області, начальник
Чура Любов Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Удачненська загальноосвітня школа, директор
Зубрицький Олександр Тимофійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Агрозахист Донбасу", директор
Мишастий Михайло Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Красненська загальноосвітня школа, директор
Міщенко Сергій Борисович, Освіта вища, член Партії регіонів, Лисівська загальноосвітня школа, директор
Димитров Володимир Дмитрович, Освіта вища, член Партії регіонів, Миколаївська загальноосвітня школа, директор
Сушков Петро Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, Райком профспілки АПК, голова
Джебженяк Ольга Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Михайлівська загальноосвітня школа, директор
Лещенко Олександр Петрович, Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ АФ "Дружба", начальник дільниці
Куліш Володимир Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ АФ "Новоолександрівське", директор
Шейко Сергій Борисович, Освіта вища, член Партії регіонів, Дільниця 2 СТОВ АФ "Дружба", начальник
Долга Тетяна Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Білик Людмила Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа, директор
Мотрій Володимир Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, Управляння ветеринарної медицини в Красноармійському районі, начальник
Дмитрохін Микола Михайлович, Освіта середня, член Партії регіонів, ГПУК "Краснолиманська", заступник голови профспілки
Зуйко Віктор Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Коломоєць Микола Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Філіал "Красноармійський автодор", заступник начальника
Ільїн Сергій Валерійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ АФ "Єдність", директор

Комуністична партія України
Ткачова Галина Олександрівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Чухлєбов Володимир Іванович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Ємець Микола Васильович, Освіта вища, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Лінник Іван Іванович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Локомотивне депо, слюсар
Черкашина Людмила Миколаївна, Освіта вища, позапартійна, Гришинська загальноосвітня школа, вчитель


Мар'їнська районна рада
(избрана в 2010 году)

Партія регіонів
Гончаренко Владислав Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики, заступник голови
Гаврін Роман Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська районна державна адміністрація, голова
Ліжепеков Віктор Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ Агрофірма "Елвіко-Гігант", директор
Зайцева Людмила Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Відділ освіти Мар’їнської райдержадміністрації, начальник
Руппа Віктор Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, СО Курахівська ТЕС ТОВ Східенерго, директор
Косенко Володимир Петрович, Освіта вища, член Партії регіонів, Обласний госпіталь для ветеранів ВВв, головний лікар
Попович Галина Веніамінівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська районна рада, заступник голови
Бондар Віра Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська загальноосвітня школа 2, вчитель
Бородін Олександр Андрійович, Освіта вища, член Партії регіонів, Верховна Рада України, помічник-консультант народного депутата України
Гончаренко Дмитро Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Горлівське міське споживче товариство "Нива", голова правління
Ластовенко Дмитро Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська районна державна адміністрація, перший заступник голови
Шехірєв Володимир Рафаїлович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська районна державна адміністрація, заступник голови
Лубинська Людмила Костянтинівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Маврова Лариса Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська районна організація профсілки працівників освіти і науки України, голова
Ільницький Василь Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська районна державна адміністрація, заступник голови
Стрибіж Світлана Павлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Громадсько-політична газета "Мар’їнська Нива", головний редактор
Радичук Людмила Анатоліївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Донспецмаш", генеральний директор
Каіра Анатолій Михайлович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Аршинов Максим Григорович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Ляпко", директор
Щетинін Дмитро Петрович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Автодорожник-плюс", директор
Езугбая Гіві Костянтинович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Красногорівський агропродукт", директор
Криштопа Наталія Андріївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Союз-2М", директор
Коробкова Любов Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ООО "Зоря-2", директор
Безпалий Артур Анатолійович, Освіта вища, позапартійний, Донецький обласний військовий комісаріат, заступник військового комісара
Пономаренко В’ячеслав Романович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнський РПС, голова правління
Паустовський Костянтин Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Торговий дім "Донмакарон-Україна", голова наглядової ради
Грицай Віктор Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, м. Мар’їнка ТОВ "Корпорація"Агро-Комплекс", директор
Кліпацький Андрій Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, СП "Союз-Мар’їнка", голова правління
Санжаревський Олег Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Асрян Герман В’ячеславович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська районна рада, спеціаліст іі категорії
Іркобаєва Олена Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Відділ архітектури та містобудування Мар’їнської райдержадміністрації, начальник
Коломойцев Віктор Яковлевич, Освіта вища, член Партії регіонів, Управління агропромислового розвитку Мар’їнської райдержадміністрації, начальник
Бескоровайна Ірина Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська районна державна адміністрація, керівник апарату
Гайдаш Олена Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Максимівська загальноосвітня школа, заступник з виховної роботи
Смолієнко Тамара Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська сільська рада, голова
Халайджи Надія Макарівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Острівська загальноосвітня школа, директор
Сигида Олександр Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ ім. Т. Шевченка, директор
Малик Світлана Михайлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська міська поліклініка, головний лікар
Попов Олександр Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "КРВОЗ", директор
Михацька Олена Юріївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красногорівська загальноосвітня школа 2, директор
Лисенко Тетяна Павлівна, Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ "Магістраль", секретар директора
Харанфіль Юрій Григорович, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівська міська рада, голова
Поломонов Максим Сержович, Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Олександріське", директор
Черкас Володимир Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Черкас В.В.", приватний підприємець
Збицька Тетяна Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Фінансове управління Мар’їнської райдержадміністрації, начальник
Бабіков Ігор Валентинович, Освіта вища, член Партії регіонів, Старомихайлівський психоневрологічний інтернат, директор
Ткаченко Сергій Петрович, Освіта вища, член Партії регіонів, відділ охорони здоров’я Мар’їнської райдержадміністрації, начальник
Троян Сергій Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Філіал "Мар’їнський автодор", керівник
Сідаш Микола Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Агроцех 45 ММК ім. Ілліча, директор
Радзишевська Лариса Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Бугстройторг", директор
Базір Олег Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Філіал "Богоявленський" ТОВ А/Ф "Агротіс", директор
Вербицька Ніна Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Богоявленська загальноосвітня школа, директор
Ващенко Олена Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Єлизаветівська загальноосвітня школа, директор
Кошелева Любов Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар"їнське районне відділення Пенсійного фонду України в Донецькій області, начальник
Якуша Наталя Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Якуша Н.О.", приватний підприємець
Ващенко Василь Костянтинович, Освіта вища, член Партії регіонів, Філія "Катеринівська", головний енергетик
Жигайло Ліна Геннадіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Костянтинівський сільський Будинок культури, директор
Абдулазізов Дадаш Гасанович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ Агрофірма "Агропромсервіс", заступник директора
Ілюкевич Елеонора Борисівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська загальноосвітня школа, директор
Ніколаєнко Микола Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Луганське", головний ветлікар
Некрашевич Ярослав Станіславович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "АГРО-Луганське", директор
Колот Павло Федорович, Освіта вища, член Партії регіонів, Інспекція держнагляду по Мар’їнському району Донецької облдержадміністрації, головний спеціаліст
Петренко Сергій Михайлович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнська районна СЕС, головний лікар
Гречук Віктор Григорович, Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ Агрофірма "Світанок", директор
Жураковський Володимир Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Районне Управління ветеринарної медицини, головний лікар
Засульська Ірина Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДНЗ 33 "Барвінок", завідуюча
Розум Сергій Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ФГ "ДОН", керівник
Шайтуро Генадій Олександрович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Лещенко Ганна Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДНЗ 32 "Світанок", завідуюча
Закервашевич Тетяна Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Степнянська загальноосвітня школа, директор
Калінін Віктор Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, Степнянська амбулаторія, головний лікар
Ластовенко Максим Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Мар’їнський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, директор
Момот Василь Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, ФГ "Момот", керівник

Комуністична партія України
Могилевський Ігор Петрович, Освіта вища, член Комуністичної партії України, ВП "Донецький технікум Луганського НАУ", викладач
Голощапов Олександр Анатолійович, Освіта вища, позапартійний, ВРЕР м. Мар’їнки при УДАІ ГУМЗС України в Донецькії області, старший інспектор
Зволінський Микола Григорович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Мар’їнська харчосмакова фабрика, головний інженер
Даниленко Ігор Олексійович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Курахівська ТЕС, електрогазозварювальник
Куча Сергій Миколайович, Освіта вища, позапартійний, ш/у "Південнодонбаське 1", гірничий монтажник

Народна Партія
Гайдаш Михайло Миколайович, Освіта вища, член Народної партії , Новомихайлівське СГУ, механізатор
Телевний Дмитро Федорович, Освіта вища, позапартійний, Філія "Оленівська" ТОВ АФ "Агротіс", головний зоотехнік


Добропільська районна рада
(избрана в 2010 году)

Партія регіонів
Гапич Микола Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Районна рада, голова
Середа Юрій Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, Райдержадміністрація, голова
Карнаушенко Віктор Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Районна рада, заступник голови
Левіт Михайло Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "А/Т Глини Донбасу", заступник генерального директора
Шевченко Валентина Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільський міський центр зайнятості, директор
Самсонов Олександр Олександрович, Освіта вища, член Партії регіонів, ГП Добропілля вугілля, виконуючий обов"язки директора учбово-транспортного підприємства
Откідач Сергій Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Золотий колодязь", голова правління
Здоренко Юрій Олексійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Піраміда АЗС", директор
Астапов Віталій Євгенович, Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ"А/Т Глини Донбасу", начальник виробництва
Пєвнєв Дмитро Дмитрович, Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Добропіль ське сортосіменне підприємство", директор
Свищ Ольга Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Філія відділення Промінвест банку в м.Добропілля, керуючий
Гусаров Ігор Олексійович, Освіта вища, член Партії регіонів, Фірма ТОВ "Донкерампромсировина", генеральний директор
Малиновський Олександр Митрофанович, Освіта вища, член Партії регіонів, Кіровські ЕМ, начальник
Дель Надія Костянтинівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Редакція громадсько-політичної передачі Донецької обласної державної телерадіокомпанії, редактор
Павленко Володимир Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ"А/Т Гліни Донбасу", заступник голови по кадрам і охороні праці
Остапенко Андрій Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Вірівське", голова правління
Родіонова Оксана Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей і молоді, директор
Дудушко Світлана Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Святогорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
Сімоненко Олександр Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Перспектива", заступник директора
Мартов Вадим Олексійович, Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство "Агро-Добропілля", голова
Катрич Ольга Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Відділ культури і туризму Добропільської райдержадміністрації, начальник
Каніболоцький Валерій Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, ФГ "Світлана", голова
Мірошніков Тимофій Борисович, Освіта середня, член Партії регіонів, приватне підприємство, керівник
Тугай Костянтин Петрович, Освіта вища, член Партії регіонів, Добропільська райдержнасінінспекція, начальник
Мекшун Роман Владиславович, Освіта вища, член Партії регіонів, ПАТ "Веско", заступник головного інженера
Пітик Неоніла Євгеніївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Управління Пенсійного фонду України в Добропільському районі, начальник
Тихонов Дмитро Андрійович, Освіта вища, член Партії регіонів, Управління агропромислового розвитку Добропільської райдержадміністрації, начальник
Каплунов Сергій Олександрович, Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Возрождєніє", директор
Ільєнко Іван Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватне підприємство, керівник
Сацура Володимир Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ДВ "Оксамит" ТОВ "Бета-Агро-Інвест", директор
Середа Сергій Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Шахово", директор
Голованьов Володимир Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Рада керівників сільськогосподарських підприємств Добропільського району, керівник
Подлєсний Іван Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ФГ "Іванівське", голова
Компанієць Юлія Михайлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Никанорівська сільська рада, спеціаліст-землевпорядник
Стрепоченко Ірина Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ФГ "Благодать", директор

Комуністична партія України
Гинку Наталія Федорівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, приватне підприємство, керівник приватного підприємства
Моставенко Сергій Миколайович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, ДСП, тракторист
Голікова Галина Германівна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Д/С "Дзвіночок", охоронець
Сердюк Олександр Валентинович, Освіта вища, член Комуністичної партії України, Шилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Тарасенко Олег Іванович, Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Барсук Валерій Григорович, Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер

Політична партія "Сильна Україна"
Крайній Олександр Іванович, Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "Добропільське АТП", начальник колони
Кравченко Надія Георгіївна, Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Добропільський сільський будинок культури, директор

Єдиний Центр
Батицький Андрій Миколайович, Освіта вища, член Єдиного Центру, ФГ "Зелений клин", голова

Селидовский городской совет
(избран в 2010 году)

прошли индивидуально
Шведченко Тамара Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа №1, директор
Тарасова Наталія Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська міська рада, секретар
Юрченко Людмила Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Львова Тамара Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська міськалікарня, лікар
Петрик Петро Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа №6, директор
Зорін Олександр Олексійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Курахівська"ДП "Селидіввугілля", директор
Бова Валентина Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Гірницька міська лікарня, головний лікар
Ковальов Віктор Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Курахівська"ДП "Селидіввугілля", голова профспілкової організації
Мизинець Зосім Михайлович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Україна"ДП "Селидіввугілля", головний механік
Демидова Лідія Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ЦЗФ "Україна", оператор центр. пульту
Рудницький Олександр Анатолійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Україна" ДП "Селидіввугілля", директор
Сосенкова Ганна Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Курахівська" ДП "Селидіввугілля", інженер
Каюда Олександр Кузьмич, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Ярош Олександр Григорович, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа №26, директор
Макій Олександр Миколайович, Освіта вища, член Партії "Справедливість" , Селидівська міськалікарня, лікар
Подоляка Вадим Миколайович, Освіта середня, член Партії "Справедливість" , Магазин з продажу мобільних телефонів, директор
Блажевич Дмитро Володимирович, Освіта вища, член Партії "Справедливість" , Магазин побутової техніки, директор
Панков Микола Михайлович, Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", психоневрологічний інтернат, директор

прошли по спискам
Глущенко Володимир Іванович, Освіта вища, позапартійний, Селидівська міська рада, начальник відділу
Кійко Наталія Василівна, Освіта вища, член Єдиного Центру, Палац дитячої та юнацької творчості м. Гірник, директор
Калініна Світлана Петрівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Косенок Олександр Михайлович, Освіта вища, член Комуністичної партії України, АТ "Адвокатська контора №1", голова
Клімова Людмила Андріївна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, КП "Комунсервіс", майстер
Кузнєцова Тетяна Анатоліївна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, ВП "Стандарт" ДП "Селидіввугілля", пробовідбірник
Поречна Ніна Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська міська лікарня, головний лікар
Охомуш Іван Лазарович, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівський відділ освіти, керівник
Сєднєва Ганна Артемівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Кельменсон Володимир Юхимович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Укркотлосервіс", генеральний директор
Дікарев Олександр Павлович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Дімальтінов Рафік Мінахматович, Освіта вища, член Партії регіонів, Публічне акціонерне товариство "Покровське", гірничий робітник
Шевченко Олександр Олександрович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Шевченко Володимир Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів, Селидівські районні електоромережі, керівник
Голубенко Микола Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Трифонов Дмитро Леонідович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Селидівський хлібозавод", виконувач обов’язків голови правління
Гаврилова Юлія Петрівна, Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Страхова компанія "Український Страховий Дім", начальник відділу


Новогродовский городской совет
(избраны в 2010 году)

прошли индивидуально
Білецька Людмила Михайлівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Бубіч Олег Юрійович, Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
Резник Роман Сергійович, член Партії регіонів, ВП шахта 1/3 "Новогродівська" ДП "Селидіввугілля", начальник зміни
Безручко Наталія Павлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №8, викладач
Ніколаєнко Микола Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, Пп. "Юсубов В.Х", заступник директора
Матвєєва Антоніна Антонівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП шахта "Росія" ДП "Селидіввугілля", робоча поверхні
Овечкіна Тамара Семенівна, Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №7, директор
Портечко Віталій Павлович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВП шахта "Росія" ДП "Селидіввугілля, гірничий робітник підземний
Волков Юрій Петрович, Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна міська лікарня, головний лікар
Молчанов Валерій Георгійович, Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна міська лікарня, завідувач хірургічним відділенням
Сарасеко Михайло Петрович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП "Юсубов В.Х", виконавчий директор
Братусь Тетяна Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ЦЗФ "Росія", майстер
Шуруєва Ірина Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Територіальний центр соціального обслуговування, директор
Сердюк Сергій Віталійович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП шахта "Росія" ДП "Селидіввугілля", начальник дільниці
Батрак Надія Вікторівна, Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, ВП шахта "Росія" ДП "Селидіввугілля", робоча виробничої бані
Суслов Ігор Леонідович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Самоздра Людмила Федорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа №10, директор
Павлик Валерій Миколайович, Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює

прошли по спискам партий
Брильов Сергій Олександрович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Собокар Олег Володимирович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Шахта 1/3 "Новогродівська", електрослюсар
Гаврилова Оксана Олегівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, Приватбанк, управляюча
Мусейко Костянтин Іванович, Освіта середня, член Партії захисників Вітчизни, приватний підприємець
Балінов Олександр Олександрович, Освіта вища, член Партії захисників Вітчизни, приватний підприємець
Гурачевський Ігор Володимирович, Освіта середня, член Партії захисників Вітчизни, приватний підприємець
Остапко Оксана Іванівна, Освіта середня, член Партії захисників Вітчизни, приватний підприємець
Присяжний Василь Іванович, Освіта середня, позапартійний, Локомотивне депо м.Красноармійськ, машиніст електровоза
Бєгалі Лілія Валеріївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Міська рада, секретар міської ради
Лакіза Олексій Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта 1/3 Новогродівська" ДП "Селидіввугілля", начальник дільниці
Роговська Марина Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ВП "Шахта Росія" ДП "Селидіввугілля, головний маркшейдер
Шевченко Олександр Миколайович , Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля", заступник генерального директора
Вілінський Віктор Васильович, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Зелинська Тетяна Петрівна, Освіта середня, член Партії регіонів, ВП "Шахта Росія" ДП "Селидіввугілля, начальник дільниці
Кукава Давид Абрамович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Кульгутін Володимир Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Гаврилов Валерій Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Томка Валентина Федорівна, Освіта середня, член Партії регіонів, ВП "Шахта 1/3 Новогродівська" ДП "Селидіввугілля", начальник відділу кадрів



Городской совет г. Украинск
(избраны в 2010 году)

прошли индивидуально
Ворона Тетяна Миколаївна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Державне підприємство "Селидіввугілля", ВП "Стандарт", контрольний майстер опробування
Миргородська Світлана Володимирівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
Різник Вікторія Вікторівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", пробовідбірник
Фінченко Тетяна Миколаївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", токар
Лебедуха Валентина Миколаївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Дитячо-юнацька спортивна школа, тренер-викладач
Каравайцева Валентина Павлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий заклад "Космос", вихователь
Власенко Тетяна Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", начальник зміни
Козлова Галина Андріївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Селидівські електромережі, контролер
Юрченко Олена Данилівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Товариство з обмеженоювідповідальністю "Арніка", фармацевт
Ткачова Наталія Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля" шахта "Україна", редактор газети «Промінь»
Єрьомін Валерій Анатолійович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", прохідник
Сахно Лариса Вікторівна, Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Новіков Сергій Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Український стадіон "Україна", директор
Черняк Ольга Євгенівна, Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа №13, вчитель
Козлов Геннадій Миколайович, Освіта середня, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює

прошли по спискам
Лятовська Любов Миколаївна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, ДП "Селидіввугілля", шахта "Україна", стовбурова
Федоренко Тамара Володимирівна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", комірник
Адамчук Валентин Борисович, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля", шахта "Україна", голова професіональної спілки робітників
Кисельов Дмитро Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", електрослюсар
Дмитрієва Тетяна Володимирівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", електрослюсар
Чумаков Володимир Максимович, Освіта вища, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", механік
Вольська Раїса Василівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Селидівське виробниче водопровідно-каналізаційне господарство, Комунальне підприємство "Вода Донбаса", контролер
Пєхов Сергій Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", прохідник
Нікулін Сергій Михайлович, Освіта середня, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", електрослюсар
Терещенко Микола Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", бригадир
Овчаренко Тетяна Геннадіївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Україна", машиніст конвеєрів
Севаст’янов Сергій Георгійович, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", машиніст гірничо-видобувних машин
Корнілова Наталія Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Селидіввугілля", шахта "Україна", машиніст підйому
Ференс Тетяна Василівна, Освіта середня, позапартійна, Виконком Української міської ради, секретар міської ради
Зеркалова Людмила Вікторівна, Освіта вища, позапартійна, КП "Імпульс" м. Українськ Селидівська міська рада, начальник ЖЕУ



Городской совет г. Горняк
(избраны в 2010 году)

прошли индивидуально
Копарєв Володимир Олександрович, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Бурмістрова Людмила Дмитрівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Сидорук Валентина Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий заклад “Рябінка", завідувач
Головач Олена Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП “Селидіввугілля" ш. Курахівська, завідувач здрав пунктом
Сапунова Олена Йосипівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17, вчитель
Касарига Іван Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" ш.Курахівська, охоронець
Колотова Тамара Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП “Селидіввугілля" ш.Курахівська, майстер
Піденко Ніна Олексіївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Селидівський міський водоканал, майстер
Журман Павло Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Соломка Анатолій Григорович, Освіта вища, член Партії регіонів, Будинок культури, директор
Рашевська Ірина Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП “Селидіввугілля" ш.Курахівська, помічник директора
Полятикіна Галина Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №18, заступник директора
Нусс Ірина Борисівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Донторг", директор
Кукліна Тетяна Іванівна, Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Гірницька міська лікарня, головна медсестра
Бівшова Ольга Анатоліївна, Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17, вчитель

прошли по спискам
Корольов Михайло Миколайович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Селидівський міськводоканал, слюсар
Синельников Андрій Володимирович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, Ш."Курахівська" ДП "Селидіввугілля", прохідник
Остапенко Тетяна Леонідівна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Мазур Галина Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Шуміліна Олена Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" ш. Курахівська, завідуюча відділом кадрів
Мандрика Тетяна Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Гірницької міської ради, секретар ради
Самофалов Микола Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Бургеля Володимир Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Оржеховська Емма Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Гірницької міської ради, спеціаліст
Корнєєв Віталій Олександрович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" ш.Курахівська, прохідник
Ломака Ірина Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Гірницької міської ради, інспектор
Бурцева Олена Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Гірницької міської ради, головний бухгалтер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Ліпінська Тетяна Миколаївна, Освіта вища, позапартійна, Селидівський навчальний центр, секретар
Кухаренко Ігор Миколайович, Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
Купріянов Олександр Вікторович, Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Будсервіс", заступник директора


Цукуринский сельский совет
(избраны в 2010 году)

Авраменко Валерій Михайлович, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Єглевська Наталія Володимирівна, Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
Чернов Віктор Романович , Освіта вища, член Комуністичної партії України, Центральна збагачувальна фабрика "Курахівська", підземний електрослюсар
Сачек Таїсія Миколаївна, Освіта вища, позапартійна, ЗОШ №26, вчитель
Дробчак Зоя Федорівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Селидівська міська лікарня, медсестра
Аверіна Наталія Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Цукуринська селищна рада, секретар
Ткаченко Любов Іларіонівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Нечепоренко Віталій Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Лубкіна Людмила Володимирівна, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Васяєв Дмитро Євгенович, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Коровка Ігор Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, Центральна збагачувальна фабрика "Курахівська", охоронець
Шаповалов Антон Тимофійович, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Тернавський Дмитро Сергійович, Освіта середня, член Партії регіонів, шахта "Україна", робітник
Товстоног Андрій Олегович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Остріков Олександр Андрійович, Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Надєждіна Галина Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер


Кураховский сельский совет
(избраны в 2010 году)

Литвиненко Олександр Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля", шахтаКурахівська, майстер буровзривних робіт
Фунтиков Олександр Леонідович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Східно-Донбаська" №3, гірничний робітник
Ніколаєнко Тетяна Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Донецько-Курахівський машинобудівний завод, бухгалтер
Резнікова Людмила Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівська селищна рада, секретар
Король Людмила Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, вечірня школа, заступник директора
Діяконашу Тетяна Василівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Дитячий заклад "Ясна поляна", комірник
Біломитцева Олена Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий заклад "Ясна поляна", завідувач
Маценко Наталія Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" шахта Курахівська, інженер
Ярко Володимир Володимирович, Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Донбасвуглерозробка", тракторист
Оніпко Ірина Осипівна, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Кондрашов Альберт Миколайович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Сели діввугілля" шахта Курахівська, гірничний робітник
Гомон Наталія Вікторівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Селидівський міськводоканал, контролер
Москалець Любов Євдокимівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Чура Віталій Сергійович, Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Селидіввугілля" шахта Курахівська, прохідник
Поцелуєва Лідія Станіславівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Савчук Віра Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, дитячий заклад "Ясна поляна", вихователь
Нечаєва Валентина Семенівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Гаврилко Тетяна Олегівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівський туберкульозний санаторій, інспектор відділу кадрів
Трефіловська Світлана Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Селидівська загальноосвітня школа №24, бібліотекар
Скрипнік Тетяна Євгеніївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, домогосподарка


Красненська сільська рада
с. Красне, Красноармійського району
(избраны в 2010 году)

Сергієнко Валентина Олександрівна, Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
Голіков Дмитро Дмитрович, Освіта вища, позапартійний, Корпоративне управління Корпорація "Індустріальна спілка Донбасу", старший інженер
Шепелєв Григорій Леонідович, Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Селидівське", тракторист
Пузік Ольга Віталіївна, Освіта вища, позапартійна, Музей С.С.Прокоф’єва, завідувач відділом
Трохоненко Наталія Василівна, Освіта вища, позапартійна, Красненський ЦКіД, художній керівник
Нікіфоров Олександр Іванович, Освіта вища, позапартійний, Красненський ЦКіД, художній керівник
Ковтун Наталія Миколаївна, Освіта вища, позапартійна, ЗАТ "Агроресурс", прибиральниця
Пузікова Ірина Михайлівна, Освіта вища, позапартійна, Красненська сільська рада, головний бухгалтер
Нікіфорова Світлана Йосипівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красненська загальноосвітня школа, головний бухгалтер
Бєлік Валентина Гаврилівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Кредитна спілка "Росток", голова правління
Пропс Віктор Іванович, Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
Григуліч Тетяна Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красненська сільська рада, секретар
Сторожук Юрій Сергійович, Освіта середня, позапартійний, ЗАТ "Агроресурс", майстер-наладчик
Резніченко Вікторія Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Безпала Ірина Вікторівна, Освіта вища, позапартійна, Дошкільний навчальний заклад №17 м.Курахове, вихователь-методист
Комар Олексій Миколайович, Освіта вища, позапартійний, Донецька дистанція колії, бригадир колії


Михайлівська сільська рада
с. Михайлівка Красноармійського району
(избраны в 2010 году)

Бутрій Валентина Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Михайлівська сільська рада, спеціаліст
Бойко Олена Леонідівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Михайлівська сільська рада, спеціаліст
Камінська Надія Петрівна, Освіта середня, член Партії регіонів, ЦЗФ "Росія", чергова виробничих приміщень
Картохіна Ольга Михайлівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Михайлівська загальноосвітня школа, технічний робітник
Зубенко Олена Леонідівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Михайлівська загальноосвітня школа, гардеробниця
Пясецька Ірина Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ДФ ДП "Регіональні електричні мережі", електромонтер з ОПС
Савельєва Валентина Пилипівна, Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Михайлівка, завідуюча
Разлуцька Тетяна Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Мемрицький дитячий садок №13, вихователь
Аргучинська Тамара Василівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Чечелюк Людмила Радіонівна, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Заіченко Тамара Анатоліївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Мемрицький дитячий садок №13, вихователь
Костіва Тетяна Миколаївна, Освіта середня, член Партії регіонів, домогосподарка
Славич Світлана Сергіївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Михайлівська сільська рада, секретар
Дністрян Степан Дмитрович, Освіта вища, член Партії регіонів, шахта "Росія", підземний робітник
Микула Катерина Василівна, Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЦЗФ "Росія", спеціаліст
Кушнір Олена Богданівна, Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Михайлівська загальноосвітня школа, бухгалтер


Петрівська сільська рада
с. Петрівка Красноармійського району
(избраны в 2010 году)

Тещиньска Вікторія Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа, вчитель
Таранюк Тетяна Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа, охоронець
Старостенко Валентина Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красноармійська районна спортивна школа ДООВФСТ "Колос", головний бухгалтер
Масло Віра Михайлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Авраменко Любов Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа, вчитель
Бровар Олена Данилівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Царічанська Лілія Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Магазин №28 Селидівського РСС, продавець
Ковивчак Ольга Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська загальноосвітня школа, вчитель
Семків Лідія Анатоліївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Петрівська сільська рада, секретар
Лузанова Катерина Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Чорнобривець Олександр Дмитрович, Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
Кузьмич Іван Михайлович, Освіта вища, позапартійний, Шахта "Україна", шахтар
Петренко Анатолій Михайлович, Освіта середня спеціальна, позапартійний, Селидівська підрядна спеціалізована дільниці по ремонту, будівництву і експлуатації автодоріг ВАТ Облдоррембуд, механик
Ільяшенко Віктор Іванович, Освіта середня, позапартійний, Селидівський хлібокомбінат, водій


Миколаївська сільська рада
с. Миколаївка Красноармійського району
(избраны в 2010 году)

Амбарцумян Карлен Данієлович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
Деркунська Надія Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Миколаївська загальноосвітня школа, педагог-організатор
Гембор Михайліна Михайлівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Миколаївська амбулаторія, медсестра
Буряк Олександр Васильович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Гацула Людмила Миколаїна, Освіта вища, член Партії регіонів, Миколаївська сільська рада, секретар
Ковальова Хасяня Назіровна, Освіта середня, член Партії регіонів, ЗАТ "Агроресурс", робоча
Галілей Олег Володимирович, Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Денисов Леонід Іванович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, завод ДМЗ, охоронець
Сердюк Олександр Іванович, Освіта вища, член Партії регіонів, шахта "Росія", електрослюсар
Фадєєв Олександр Олександрович, Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ "Агроресурс", комплексний бригадир
Реут Олена Олексіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, поштове відділення с.Птиче, завідуюча
Чернятіна Лариса Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Новожеланнівська спеціальна школа-інтернат, вчитель
Чернишова Людмила Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Новожеланнівська спеціальна школа-інтернат, помічник директора
Присташ Микола Михайлович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Сільський клуб с.Калинове, завідуючий
Гончаров Євген Дмитрович, Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Джига Ірина Іванівна, Освіта вища, позапартійна, Миколаївська загальноосвітня школа, вчитель


Новоселидівська сільська рада
с. Новоселидівка Мар`їнського району
(избраны в 2010 году)

Дроботя Олена Миколаївна, Освіта середня, член Партії регіонів, Новоселидівська загальноосвітня школа, технічний працівник
Бондарь Ірина Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Новоселидівська сільська рада, секретар
Шевченко Олена Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад №53 "Світлячок", завідуюча
Верховська Ірина Олександрівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Новоселидівська сільська рада, рахівник-касир
Терещенко Ганна Григорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Новоселидівська сільська рада, землевпорядник
Пащенко Ірина Іванівна, Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
Демченко Лариса Леонтіївна, Освіта середня, позапартійна, Новоселидівський центр поштового відділення №10, поштар
Спасюк Віра Анатоліївна, Освіта середня, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Ізмайлівка, молодший медичний працівник
Березовський Микола Петрович, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ Агрофірма "Світанок", головний зоотехнік
Гречук Олександр Вікторович, Освіта вища, позапартійний, ТОВ Агрофірма "Світанок", заступник генерального директора
Логвиненко Валентина Олександрівна, Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерський пункт с. Вовчанка, молодший медичний працівник
Гайдамака Валентина Федорівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Вовчанськкий сільський клуб, директор
Самойлова Валентина Кирилівна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Чечета Олександр Юхимович, Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
Чеботарьова Світлана Олександрівна, Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ Агрофірма "Світанок", оператор по вирощуванню свиней
Токарева Ніна Григорівна, Освіта середня, позапартійна, пенсіонер


Галицинівська сільська рада
с. Галицинівка Мар`їнського району
(избраны в 2010 году)

Маковський Віталій Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Компанія Вода Донбассу", начальник дільниці
Дибач Юрій Іванович, Освіта середня, член Партії регіонів
Загребін Володимир Володимиривич, Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Ігнатенко Юрій Вікторович, Освіта вища, член Партії регіонів, Шахта "Україна", прохідник
Бабічев Володимир Васильович, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Самойлов Віктор Васильович, Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
Глущенко Татяна Петрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Галицинівська сільська рада, спеціаліст-землевпорядник
Круподеря Наталія Сергіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Галицинівська сільська рада, секретар
Куштей Микола Володимирович, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ "Укртелеком" ДФ ЦТП 17, електромонтер
Матлак Наталя Олександрівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Галицинівська сільська рада, інспектор військово-облікового столу
Хуторна Татяна Петрівна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Галицинівська амбулаторія, молодша медична сестра
Ткаченко Людмила Іванівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Галицинівська амбулаторія, головний лікар
Припечек Ірина Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Галицинівська загальноосвітня школа, вчитель молодших класів
Кроха Валентина Анатоліївна, Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Галицинівська амбулаторія, молодша медична сестра
Ткаченко Наталя Кирилівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Галицинівська загальноосвітня школа, двірник
Боженко Наталія Іванівна, Освіта вища, позапартійна


Зорянська сільська рада
с. Зоряне Мар`їнського району
(избраны в 2010 году)

Верніченко Григорій Васильович, Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
Пастух Ольга Йосипівна, Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Литвиненко Інна Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська сільська рада, спеціаліст ІІ категорії
Погорєлова Ірина Віталіївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Красногорівський вогнетривкий завод, садчиця
Максименко Тетяна Олександрівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська сільська рада, спеціаліст ІІ категорії
Олійник Ольга Василівна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Литвиненко Ольга Володимирівна, Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Наливайко Олена Михайлівна, Освіта середня, член Партії регіонів, УПСЗН Мар’їнської райдержадміністрації, соціальний працівник
Кривоносова Людмила Володимирівна, Освіта вища, член Комуністичної партії України, Зорянський сільський будинок соціально-культурних послуг, директор
Храпач Ольга Іванівна, Освіта середня, член Партії регіонів, Зорянський фельдшерсько-акушерський пункт, молодша медична сесетра
Харченко Наталя Миколаївна, Освіта вища, член Партії регіонів, Зорянська сільська бібліотека, завідуюча
Ткаченко Надія Андріївна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Криштопа Роман Миколайович, Освіта вища, член Партії регіонів, Курахівський ДКМЗ, заливальник металу
Адоніна Олена Вікторівна, Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ Агрофірма "Агропромсервіс", бухгалтер
Алтухова Валентина Андріївна, Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
Оберемок Наталя Миколаївна, Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює

12 комментариев:

  1. А че в Кураховке так много дармоедов?

    ОтветитьУдалить
  2. Так вот где они прячуться, "народные изБРАННИКИ"

    ОтветитьУдалить
  3. расстрельный список

    ОтветитьУдалить
  4. Люди!!! Ну вы же сами их выбирали! Чего вы хаите теперь???

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Мы не выбирали. Они сами лезут как тараканы

      Удалить
  5. п.КУРАХОВКА.ВСЕ ЭТИ ДОРМАЕДЫ ХОТЯТ ПРИБАВКИ К ПЕНЦИИ.ПАСЕЛОК УТАПАЕТ В ГРЯЗИ И СВАЛКАХ.ЛЕТВЕНЕНКА ЖИВЕТ НА ВАЛЧАНКИ.НАХРЕНА НАМ ТАКОЙ НУЖЕН.

    ОтветитьУдалить
  6. Партія ригів,одноголосий одобрямс-бачили очі що вибирали то тепер їжте-хай ВАМ поилазить!

    ОтветитьУдалить
  7. Сколько тварей в одном месте !!!!

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Анонимно2 мая 2017 г., 01:54

      Самые страшные твари - те, кто голосовал за рыгов и те твари что фальсифицировали результаты голосования.

      Удалить
  8. Недавно была свидетелем одного скандала. В отделении больницы возле туалета женщин попросили смывать за собой. Так одна возмутилась, как вы смеете мне такие замечания делать. Началась перепалка, которая закончилась шоковым для меня заявлением. Одна "дама" не знаю чей депутат (очень хрупкого телосложения, но обладательница громкого визгливого голоса) заявила, что она депутат, где хочет..там и будет... Смех и грех. Слуга народа одним словом.

    ОтветитьУдалить
  9. Депутаты забывают ,что они слуги народа и народ их нанимает своим голосом...

    ОтветитьУдалить